bugün

(bkz: yuh be) kardeşim!
(bkz: insan mısınız)
(bkz: nerde çokluk orda b kluk)
(bkz: tamam mı)
içimizi kararttın be 40 cenin ne demek insan değil mi bunlar.
ailelerin ev tutunca olabileceklerinden korkmalarını yersiz çıkartan hadiselerdir. lütfen çocuklarımızı ziyan etmeyelim.
Hem Devletimizin, hem milletimizin suçu var Bu işte...
Daha sıkı tutulmalı bu işler.
Öğrencilere daha yakın olmalı öğretmenler, kızmamalılar, yeri geldiğinde hamile olduklarını söyliyebilecekleri kadar yakın olmalılar...
Milletimiz de, öğrenciyi verirken, kızının durumunu arayıp sormalı, tedbirini almalı...
bu nasıl yurt sorusunu getirir akıllara. yıllarca yurtta kalan insanlarla arkadaşlık ettim ben böyle bir taciz olayları duymadım ama diğerlerinin gercek olabilitesi var tabiki.
(bkz: hayretler içinde kalmak)
" buzlu badem servisi de var mıymış ? " diye sormak isterdim yurt yöneticilerine . bu nasıl marjinal , nasıl saçma bir ortamdır böyle ? uyuşturucu mu veriyorlar kardeşim düzenli olarak ? yalnız kalınca birbirlerini elliyorlar ne demek?

(bkz: ellemek)
evimin karşısında bulunan kyk'ya ait kız yurdundan soğumama sebebiyet vermiş rezilliklerdir. akşam akşam daha bi ürpetici oldu noluyo lan.
Gerçek olduğuna inanamadığım rezilliklerdir.
kız yurtlarıyla ilgili böyle şeyleri hiç birşekilde duymadım.sadece bazı ülkücü kızların hoşlarına gitmeyen kızları sıkıştırıp korkuttuklarını biliyorum.
bu nasıl garson lan her delikten çıkıyor dediğim olaylardır.

iyide arkadaş sen ne ara yemek dağıtıyodun ya. maaşallah bir aşağıdasın bir yukarıda. hem, şu şöyle dedi bu böyle dediyle olmaz. ne 40 cenin i lan. öyle kendi başına doğurmak kolay mı. yıl boyunca karnı şişik kız görme sonra kanalizasyondan 40 tane cenin say.
(bkz: kız yurtlarına şahin k atıp kaçmak)
taciz olayı yurrta olunca illegal olur ama kız eve geçer sonrada erkek arkadşının evine. erkek arkadaşında taciz olmaz çünküillegal değil artık legaldir... kadınların pis olduğu konusunda yurttan bahsetmenize gerek yok bulunduğunuz ilin en iyi restoranına gidin bi erkekler tuvaletine bide kadınlar tuvaletine bakın sonra zaten gerçeği çok rahat anlaya bileceksiniz.
terör örgütü liderinin imralı da yaşadığı otelin ölçüleri hesaplanırken, kız yurtlarında bir odaya sekiz öğrenci düşer. tezattır. asıl rezillik budur.
yurda erkek atmak.
(bkz: yıldız tilbe konuştu)

(bkz: tamam mı)
Kalan arkadaşlarımdan duyduğum rezilliklerdir.

Birisi tuvaletini afedersiniz yapmış duvara falan sürmüş artık sanatsal çalışma mı yapmak istedi bilemiyorum.

Pissiniz kızlar pis.

Dıştan hepiniz çok bakımlı ama azınız özünde temiz.