bugün

hiçbir işe yaramayan tekniklerdir.

bu örnekte, erkeklere tavan yaptıran bir karşılaşma var:
kitapçıdasınız ve nereden estiyse kitap alasınız geldi. (ben sebebini biliyorum ya hadi, neyse.) kitaplara bakıyorsunuz. tam bu esnada, sağ tarafımızda bir kız belirdi. lan gözlüklü ama güzel kız ya. tam da yanınızda. hoop eğilip bir kitabı eline aldı. siz de hemen uyanıklık yapıp o kitabı elinize alın. hiiç incelemeyin. direkt alın kitabı ve kasaya ilerleyin. kıza 'ben zaten bunu alacaktım' imajı bırakın. kız da başka kitapla kasaya yöneldi tabi. ooh hemen de arkadanızda kız. aaah evet tamam. ödeyin parayı. güzeeel. okuyun şimdi o kitabı. kız nerede bilmiyorum.

ikinci öğreniğimizde ise ağır takılarak kız tavlayamayacağız:
işte bilimum dershane, üniversite falan gibi yerlere başladınız. ben üniversite diye anlatıyorum, çünkü ben üniversite okuyorum ergenler sizi.
olum okulun ilk günü, sınıfa girin. böyle en köşede bi yere oturun. etrafa bakın. gözünüze bir kız kestirin.
sonra günler geçtikçe o kıza iyice aşık olun ama hiç ilgilenmeyin.
aradan aylar geçsin, sınıfta herkesle muhabbetiniz olsun ama o kızla hiç muhabbetiniz olmasın. kız da 'bu çocuk benimle niye hiç konuşmuyor' diye düşünüyor sanın siz.
feysbuk'ta, tivıtır'da falan kızın fotoğraflarına bakın.
böyle allah da sizin belanızı versin, aşkınızdan eriyip gidin.
olmayan tekniklerdir.
ama varsayalım ki böyle bir teknik var. oda ancak genel kültür seviyeniz ile sınırlıdır.
genel kültürü tavan yapan arkadaşlar için pek bir şey ifade etmeyen tekniklerdir.
diyelim ki var ne olacak teknikleridir. sen duydun ben duydum cümle alem duyduda senin ayarlıyacağın kız duymadımı . kız tavlama tekniklerine karşı koyma teknikleri çoktan reyonlarda yerini almıştır.
(bkz: hadi yap)
Hi, i'm Robert Lewandowski * https://www.youtube.com/watch?v=jURa0W2k5LY
kizlardan mantikli hareketler bekleyen insanlara goredir. olsa da olmasada boyle taktikler kizlardaki mantik ile taktiklerdeki mantik cok farklidir iste bence bu yuzden iş yaramaz

mantiksiz davranan kiz derken burda taktigin mantigina aykiriliktan bahsettim.
yoktur öyle bir teknik. hayat gösteriyor ki olacağına varıyor.
Kişinin kürt olduğunu söylemesi. Kız lezbiyen olmazsa iyidir..
Metroda karşılıklı oturduğunuz kızı keserken bi kaç kez göz göze gelin, sonra kulağınızdaki müziğin de etkisiyle hüzünlü hüzünlü camdan dışarı bakın, böyle bütün aşk acılarını siz çekmişsiniz bütün dünyanın kahrını sırtınızda taşımışsınız gibi. Az sonra kız iner zaten, siz de aşk acınıza devam edersiniz.