bugün

abi zorunuza mı gidiyor bu anlamıyorum?

hayatın genelinde zaten kadınlara tanınan bir ayrıcalık var. hazmedin artık bunu.
Seri artılanmak için ön dişini çektirecek duruma gelen yazarın kıskandığı yazardır.
Kızmış, erkekmiş bahane,
Artı oylar şahane...!!!
Sözlükte artı oy kullanan mı varmış?
yalandir.
Ben değilimdir.
Böylelerinin zihniyet yapısına sıçayım.
arkadaşlar sözlüklerin belli kuralları, kalıpları vardır.

bakın, bir kızdan bahsediyorsak otomatikman çok kitap okuduğunu, asla sıçmadığını, kokoreç paça falan yemediğini, iki rekat makyaj yapsa ölüp bittiğimiz ünlülerden daha güzel olabileceğini varsayarız.

biz böyleyiz arkadaşlar, yokluğun kanunu bu. 32 yaşındayım daha bir meme emiklememişim sen geliyosun diyosun ki "aga kızları seri artılama". yahu makul bir istek mi seninki? elinizi vicdanınıza koyun arkadaşlar, bizi de anlayın biraz.
bu bir tacizdir, tacize uğrayan yazar bundan şikayetçiyse vazgeçin rahatsız olabilir.
rahatsız değilse onu mutlu etmeye devam edin, beğenilmek insana özel hissettirir var olsun tüm yazarlar.
erkek kadın ayırt etmem hepsini beğenirim.
görsel
böyle bir şey var. ama bunu genelde siz tercih etmiyorsunuz. hani yazılan beğenildiği için olsa amenna ama amaç bu olmuyor.
Baya bir kitle var böyle. Yazılarına bakıyorum dişe dokunur üç beş entry var ama her entry en az 15 artı almış. Meriçlikte son nokta. Evet.
iyi ya da kötü demiyorum da böyle bir durum söz konusu.

sözlükteki kızların 5 te 4 ü.

edit : yorum yapmadım. ama bunu belirtmeye bile tahammül edemeyen tuhaf organizmalar mevcut . allah aşkına ; nedir bu bayan mağduriyetiniz ? nasıl bir cinsiyetçiliktir. pozitif ayrımcılık talebi bile yeterince onursuzca bir davranış iken nedir bu kadar dokunulamama arzusu ? kötü bile denmiyor arkadaş , sadece böyle bir durum var deniyor ve bu sizin kontrolünüzde de değil ; etik olarak oylayanı bağlar. ama bu var dedik diye ver eksiyi.

acilen tedaviye ihtiyacınız var ; vasıfsız prensesler ve iflah olmaz yedek klübesi ezikleri.
arkadaşlar çok samimi şekilde yazıyorum.

şimdi kullandığım nick: valeria kandinsky. alenen kız nick i. bu seri artılanma olayını takibi vs ben istemiyorum. hiçbir zaman istemedim. isteyeceğimi de zannetmiyorum. umrumda da değil. sözlük işte. çarpıya basarsın kapanır sonra gider fasülye ayıklarsın, ders çalışırsın, babadan fırça yersin, canın sıkılır aramalık bir tane insan bulursun, ikinci yoktur. bulamazsın. bu yani. sanal burası farkındayım. öyle böbürlenmem yani. bu açıklamalar bunun için.

önceki nick: speedy gonzalezz. bu nicki kız nicki erkek nicki diye almamıştım. ama biri nickaltına "speedy gonzalezz" diye karı* nick i mi olur? yazmış. bu seri oylamalarda, kendliğinden atılan mesajlarda takiplerde ciddi fark vardı mesela.

altı ay geçtikten sonra nick imi "karamürsellidelibilal" yapıp hayatına devam ediciğim ^^

bu arada hoş değil öyle açık oylanmak. insan ille önemsenecekse fikirleri önemsensin istiyor. art arda 15 açık oydansa 1 entry min okunup kapalı şekilde artı ya da eksi oylanması daha değerli.

not: geçenlerde bildirim biriktiriyorum deyince baya bi oylamışlardı. onları tenzih ederim ^^

edit: imla

edit2: aynı şey okunan okul konusunda da oluyor. aöf okuyorum diyorum geri dönen olmuyor. kendi okulumu söyleyince bariz şekilde daha uzun süren bir sohbet muhabbet oluyor. sanırım toplumumuz iki yüzlü. kadın erkek olmakla alakası yok.
Memem var oy verin diyen kızla daha karşılaşmadım. Abazanlar oy veriyosa kızın ne suçu var.
(bkz: kız olduğu için lince uğradı mağduriyeti)
Şeytan diyor nickini "ya feride abla" yap, Profil fotoğrafına dişi koy.
ben erkeğim ama beni de farklı farklı kişiler sürekli oyluyorlar, hemi de göz kırpar gibi.
olmayan yazar.
ben kiz degil miyim?
dusundurdu.
dişisine kur yapmak, onun dikkatini çekmek isteyen sözlük erkeğinin bir çeşit sevişme dansıdır bu.

size mi hallensin adamlar, ne istiyorsunuz yani?

allah göstermesin diyeceğine arzu ve şehvetle entry giriyor bir de. hiç utanma da kalmamış.
kuşkusuz asla ben değilim.
sen kız mıydın yav. *
yok tramessiyim. swh.
Ulan beni kız sanıp artılayan varsa söyleyin alet çantamdan aleti çıkarıp atayım.