bugün

Kuzeniniz ile olan ilişkinizi alevlendirecek olan eylemdir.

Aile ilişkisi tabi canım.
sakıncalıdır. aynen.
Aylarca kaldım. Piç ve orospu olmadıkça sorun yok.
insanın fikri neyse zikri de odur.
kişi kendinden bilir işi.
Ne var bunda kardeş sonuçta. Sıkıntı yok. Tost yaparız film izleriz.
(bkz: orospu çocuğu olunmaz doğulur)
Sakıncalı bir eylemdir.
(bkz: yobaz başlıklar)
Sohbeti güzel olur böyle durumun. Cima eylemek sakıncalıdır.
doğru değildir. kuzen kardeş değil.
Olmaması gereken şeyler yaşandığı taktirde çok baş ağrısı ve utanç yaratabilir.
görsel
asla tavsiye etmediğim bir durum. yani olmamalı. olmaz olamaz.
eğer sen de kızsan bir sorun göremiyorum? yok ben lesbian familyasındanım diyosan o da ayrı bi sıkıntı tabi.
şeytanın güle güle geldiği ve bir hınzırlık yapacağı ortamdır. aman ha!
kuzen akrabadır. aklından bile geçirmeyeceksin.
kız kardeşle evde yalnız kalmakla aynı durumdur. farklı bir isimle çağırmak olayı masumlaştırmaz veya değiştirmez. akrabasınız.
aile içi fıtış seks meraklılarının ıslak rüyası olan durum.

(bkz: sönmez dayı)
Kız kuzen ile olan ilişki durumunu ölçmek amacı taşıyan,yararlı bir eylemdir.

Aile ilişkileri önemlidir.
Ensestliğinizi normal gibi yansıtmaya çalışmayın.
Eskidenmiş öyle amca oğluyla teyze kızıyla zorla evlendirilmek filan ama "zorla".
Kuzenle sevgili mi olunurmuş, kardeş lan o nasıl o gözle bakabiliyorsunuz flört filan düşünebiliyorsunuz.
Edit:
Gelgelelim konunun enstestle bilimsel bağdaşına; biriyle dürüst bir ilişki içindeyseniz görüp tanışıp hoşlanıp flört etmeye sonra sevgili olmaya başlarsınız, kuzen ise birlikte büyüdüğünüz çocukluktan bebeklikten tanıdığınız kişidir, dolayısıyla öyle görüp hoşlanıp bilmem ne aşık olma filan öyle durumlar olmuyor, bu koşulda da sizin kuzenle ilişkiniz ya bilinçli ensest ilişkisi ya da kuzenine sapık hisler beslemek oluyor.
Yani ensest, değil diyen de sapıktır.
kuran da bahsi geçen hayvandan daha aşağıdırlar cümlesi böyle başlık açanları işaret ediyor işte .

araf suresi 179. ayet kontrol edebilirsiniz .
Gayet normaldir.
anne kardeş ilişkisinden ortaya çıkan ensest osmanlı çocuklarının hayali.
kızlarla çocukluğundan itibaren ayrı yetiştirilmen ve baskı görmeniz sonucunda zinaya kadar gider bunun sonucu.

dur bir dakika yobaz çomarları tarif etmişim. e zaten en çok ensest hayvana çocuğua yeltenme de bunlarda.

(bkz: ensar vakfı)
Evde kalmayı bırak tatile bile çıkıyoruz, yazılanlardan kendim utandım, ne olmuş bu insanların zihniyetlerine.