bugün

Pedofili bitmeden şimdi de enstet ilişkiye mi başladınız haramzadeler.
bu tip başlıkların yasaklanmasını istiyorum. bu şimdi ifade özgürlüğümü? bildiğiniz ensestin dışavurumu. git ensest başlığında tartış, yaz, çiz...
kaldırın şu başlığı içine ettiniz ortalığın. mal mal başlık açmayın yetti artık.
Tövbe tövbe manyak mısınız olum siz.
iktidarsız olduğunu saklama çabasıdır bu veya kendisine küfür ve hakaret edildiğinde, dünyayı kurtardığını zannedip sevinen, tedavisi zorunlu zavallı canlı türü. Üzülmek lazım kendisine. Tanıdığınız doktor ya da klinik varsa yardımcı olalım arkadaşa.
genelde ensest ve hormonal bozukluğu olan bireylerin hissettiği durumdur.
Lütfen, modlar bu tür başlıklara izin vermeyiniz. Böyle trollükte olmaz, ahlakda olmaz, başlıkta olmaz.
(bkz: anti atrolizm)
Köpek nefsine sahip olmaktır.
Bunlar gibi insanlar yüzünden üç buçuk yaşında çocuklar tahrik unsuru sayılıyor.
Allah belanızı versin....
Domuzluktur açık ve net hatta katıksız.
açık giyinirse adamın suçu ne ister istemez oluyor fakat eyleme geçirmek nefis işi. *
reddedilen, görmezden gelinen ama hemen her evde bunu engellemek için önlem alınan bi gerçeklik. neden ebeveynler büyümeye başlayınca çocuklarının odasını ayırıyor? ya da neden abisinin yanında düzgün oturması konusunda kız çocukları uyariliyor? bunun gibi bir çok gösterge var inkar ettiklerinizin bilinc altında yaşandığın dair. hadi şimdi bunları da inkar edin.
bir orospu çocuğu olmak değildir.
Ensest düşüncedir.
Sapiklik ve hastaliktir.
Resmen karaktersizliktir.
enlargeyourpenis okumayan bilmez. hala gülüyorum alksdasfa
Maya bozukluğunun alametidir.
söylesem sözler yetersiz
sussam gönül razı değil.
şerefsizliğin daniskasıdır. bunu yazan yapan adamın allah belasını versin.
şerefsizliğin daniskasıdır. bunu yazan yapan adamın allah belasını versin.
açıcağınız başlığı sikiyim. bu kadar net.
Ya nedir bu arkadaş.sözlük yönetimi uyuyormu? Şu başlığı uçurun neyi bekliyorsunuzki?
Gerçekten böyle insanlar var mı ya , midesiz yaratıklar.
ensest iliskiye merakı olanların yaşadığı durum olabilir. psikoloğa görünmesi gerekir.
(bkz: trollükle orospu çocukluğu arasındaki ince çizgi)
bu başlıkta en çok küfür eden en çok ben itiraz ettim en çok ben karşıyım tavırlarında entry girenleri kripto fetöcülere benzetiyorum. sanki bu tarz üsteleye üsteleye küfür edip sinirlenen kimseler kendine itiraf edemediği bir şeyler olduğu için böyledir.

edit: ve böyle bu başlığa abartılı entry girerek vicdanını rahatlatıyor ve kendini temizliyor. bir nevi arınıyor.