bugün

gayet çağdaş ve geniş yürekli hatta aslan yürekli ağabey cümlesi.

benim 19 yaşındaki kız kardeşimin hayatına ailecek geçen sene karışmamaya karar verdik.

hal böyleyken kendi de bundan çok mutlu olup üniversiteye chupper ile gelen selim adındaki çocuğu kaptı hemen.

neymiş efendim motoru olan erkek serttir iyi sevişir ağabeyciğim filan dedi bana, ulan mal dedim asıl metalcilere takılsan tam süper olurdu dediysem de dinletemedim. karışamam tabii kendi bedeni kendi kararı.

neyse abilik budur. insanlık sadece özgürleştirmemek değildir.
tüm modern erkeklerin duygularına tercüman olan sözler. maşallah.

ps. modern değilim.
kendisinin de başkasının kız kardeşiyle seviştiğini düşünüp genişlemeye karar vermiş yazar beyanı...
her kadının ve erkeğin sevişmesi normaldir. kız kardeşiniz olması durumu değiştirmez.
Bir gavat deyimi.
gavat vecizesi. cinsel özgürlük borazanı cihangir entelleri pek severler böyle genişliği.

Orospuluğu Midesi kaldırana modern demek moda oldu. Marjinalliğin az daha bokunu çıkarırlarsa Bacılarına doğum gününde vibratör de hediye eder bu namussuzlar. Gece gece troll başlığı da olsa delirtti beni.

(bkz: iğrençsiniz ibneler)
kız kardeşlerini sevişmiyor sanan anadolu çomarlarından daha realistlerdir. he evet dersi uzamış kardeşinin. cumartesi'ye de sınav koymuşlar off ya.
gayet gavat bir er sözü.
Arsızlığa ne zamandır çağdaşlık diyorsunuz. Yanlış anlaşılmasın; kız kardeşinin yaptığı değil senin söylediğin arsızlık.
gayet afyonlu bir er sözü.

Not: askerliğimi Afyon'da yaptım.
kız kardeşi tüpçüyle sevişenlerin hak vermediği görüş. Sevgiliyle sevişilmez onlara göre. Onların kardeşleri mervelere gider, ders çalışırken sabahlar.
izmirli laik ve ahlaksız insanların iddiası.
Sen birinin bacısını sikiyorsan, öteki de gelir senin bacını siker, çok da şeeepmA derim.
dikkat cekmek icin sallayan yazar basligi.
ateistlerin bile kaldıramayacağı durumdur...
Normal durumdur. Büyük büyük konuşan yazarlar ne kadar her saniye kız kardeşinin peşinde koşup 25 yaşına kadar bakire kaldıklarını iddia etse de, onlar görmüyorken o kızın, çatır çatır birileri tarafından öttürüldüğü gerçeğiyle yüzleşmeleri gerekiyor. Buna izin veren godoştur tarzı büyük büyük konuşmalarla konuyu başkalarının üstüne çevirmeye çalışsan da; evet dostum, kardeşini çatır çatır götürüyorlar.

Bizim götürdüklerimiz de delikanlı ayağına kendini kandıran bazı akıllıların kız kardeşleriydi, oradan biliyorum.

Tabii bir de işin; "sen elin bacısını götürecen, kimse senin bacıya ellemeyecek. yok yeaaa" bölümü de var ki biz buna karma diyoruz.
Boynuzlarının bilenmesi için nalburdan eğe alabilirsin.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar