bugün

Kız kardeşe sahip olmayanların asla bilemeyeceği harika ötesi ilişkidir. En çok kavga ettiğim fakat en çok sevdiğimdir kız kardeş.
iki tane can içi kız kardeşim var onlar varken bana hiç bisey olmaz ben varken de kimse onlara dokunamaz. arkadaş sırdaş kanka dost.. bu hayatta tek şanslı olduğum durum bu.
" Anlatılmaz, yaşanır" kıvamda bir ilişkidir.
Dünyanın en özel ilişkileri arasındadır.
Göğsünüzü siper eder, zırhlarınızı kuşanır, dünyanın en güçlü kadını oluverirsiniz o' nun için.
Gözünüzün nuru, canınızın içi, yoldaşınız, sırdaşınız, kıyamadığınızdır.
iyi ki vardır...
Genelde izlenimlerime dayanarak söylüyorum, sürekli bir kavga hali var kız kardeşler arasında.Ama aksi durumlar da söz konusudur muhakkak.Neyse öyle işte.
Dün her türlü nazımın geçtiği bir arkadaşla oturuyorduk. Telefon açtık ve efendim kanka diye açtım. Haftasonu planıyla ilgili konultuk kapattık. Arkadaş sordu
-kanka? Kim o?
- kızkardeşim
- kanka mi diyorsunuz birbirinize?
- oooo kanka ne ki diğerlerinin yanında...

Normal insan ilişkilerinin üstünde bir ilişkidir bizimki. Geçen küfretti bana eşşek sıpası. Bende aradığı zaman ettiğin küfür aklımdan çıkmıyor diyorum.

Arada arayıp kanka bana şunu alsana diyoruz birbirimize. Evlenmeme izin vermiyor. Henüz hazır değilim evlenmene dedi iki gün önce.
Hele abla biraz odun kız kardeş de hemen ağlama potansiyeline sahipse efsane olur. Ailen kardeşini bırakır ne olsa takmıyor diye seni seçer tartışmaya stres atmaya arabuluculuk yaptırmaya falan. Evin stres tahtası oluverirsin.
Ablam olmamasına rağmen ikizimle sürekli yaşadığım ilişkidir . Sanırım biraz şımarığım , onun yanında hep küçük biri gibi hissediyor haylazlık yapıyorum.
evlenip evden gittiginde giyecek bir şeyim kalmayacak galiba.
ablama da, kızkardeşime de annelik yaparak geçirdiğim dönem. çok güzel birşey.
tarif edilemez.. apayrı bir mutluluktur.. her şeyini paylaşırsın; birlikte uyursun koyun koyuna, aynı kıyafetleri giyersin, birlikte şımarırsın, birlikte kudurursun, şakalaşmalar falan filan, tuvalete bile aynı anda giresin o derece yani.. hem arkadaş hem anne hem kardeştir o senin için.. bütün sırlarını sadece ona anlatırsın.. tabi bunlar bekarken olan şeyler.. taraflardan biri evlendiği zaman araya ister istemez soğukluk giriyor, insanlar değişiyor, olgunlaşıyor, eskisi gibi olamıyorsun.
Dolabımın içinde varolan bütün giyisilerimi onun dolabinin içinde buluyorum.

Beynini ezecem birgün.
46 beden giydiğimde ne güzeldi.
36 bedene düşünce dolabı yeniledim ve artık iki kişi kullanıyor.
içişlerinde karışık, kavgalı, gürültülü efendime söyleyim boğaz boğaza gelmeli. Dış işlerinde ise özellikle anne babaya karşı tek yürek tek yumruk ilişki türü. Şakaya gelmez.
Arada beni sinirden deliye döndürse de iyiki olan kişidir kardeş. Kız olmamız bir sorun değil evde erkeklerin yaptığı gibi boğuşabiliyoruz benden küçük olmasına rağmen beni gayet eğlendiriyor. Ağlarken gelip güldürene kadar saçma salak hareketler yapıyor. E bir de artık benim kıyafetlerime saracak kadar büyüdü. iyi ki vardır. Çok güzel bir ilişkidir. Tarifsiz.
hayatta sizi mükemmel bir şekilde anlayan tek insan. çok yakın bir dost. aynı candan, aynı kandan. hepsi bir yana çoğunlukla aynı kafadan. tek farkı sizden yaşça büyük veya küçük olması. kelimelerle tarif edilemeyecek kadar güzel, hayatta ki birçok bağdan en harikası. canı yandığında canınız yanacak yegane insan. kimi zaman sizden büyükte olsa ablalık yaptığınız, kimi zaman sizden küçükte olsa kardeşlik yaptığınız biri. birçok kişiyle paylaştığınızdan fazlasını paylaştığınız ve göz kırpmadan güvenebileceğiniz, sırtınızı düşünmeden yaslayabileceğiniz şahıs. eğer küçük kardeşseniz ömrünüzün başından beri yanınızda olan ve son nefesinize kadar yanınızda olmasını istediğiniz, eğer ablaysanız hayatınızın belli bir döneminde hayatınıza dahil olup, vazgeçilmezlerinizden biri olan fert. en çok, en güzel anılarınızın onunla olduğu, her zaman yanınızda olan, yol gösteren, kimi zaman akıl veren, kimi zaman akıl verdiğiniz; değerliniz.

evet, ben bu hikayede küçük kardeş rolünü üstlenmiş olan kişiyim. ablam ise sadece ablam değil. hem annem, hem kardeşim, hem dostum, hem de yarenim. iyiki var ve iyiki onun kardeşiyim.
Benim gibi ergen bir kardeşiniz varsa herşeye cemkirir, kavga edersiniz tıpkı bizde ki gibi. Herseyime ortak oluyor kiyafetlerime makyaj malzemelerime parfumlerime hatta arkadaşlarıma bile. Benim arkadaşlarımla kendi arkadaşlarından daha iyi anlaşıyor. Kendi aramızda ne kadar ayrı dursakta anne babaya yada dışardan birine karşı hep biriz beraberiz ve o iyi ki benimle. Ulan ne yazdım bee.
tek kişilik hayat yaşamanız mümkün değildir. nerdeyse her şey ortak kullanılır. hatta paylaşmak istemediklerinden fazladan 1 tane daha alınır hele birde arada az yaş farkı varsa aynı dönemde aynı okullarda okuyorsanız tadından yenmeyen durrumdur. zorda kalırsanız çekip çıkarandır abla ama yeri gelip en zor duruma yine sizi itendir abla. bir gün telefon çalar ve karşında ablan heyecanla bir şeyler anlatmaya çalışıyorsa aklınız çıkar evet o artık hamiledir. teyze degil de sanki anne olacakmışıniz gibi havalara uçmanıza neden olan kişidir.
Hiçbir zaman yaşayamayacağım bir ilişki.
Kavganın gürültünün bitmediği ama inanılmaz güven ve sevgi dolu bi şey.
kendi adıma diyebilirim ki; hayatımda yaşayıp yaşayabileceğim en ayakları yere basan, en güvenilir, en eğlenceli, en sırdaş ilişkidir.
erkek kardeş abi ilişkisi kadar iyi olmayandır.
dünyanın en zor ama bir o kadar da keyifli sanatı.
16 yaş farkla nasıl olabilecekse öyle bir ilişki.
(bkz: küçük anne ve kız kardeş)
sex ten sonrasını okumadım
küçücük çocuğu böyle herkese açık bir platformda ifşa eden dingil ablaların dahil olduğu ilişkilerdir.

akıl, fikir ve eser miktarda mantık dileklerimle.
iyi güzelidir de fotoğrafı bu siteye atmaktaki amaç başka olmalı.