bugün

kimi şanslılara göre olumlu sonuç veren, bedevilere ise tüm gün elinde çocukla sap bir görüntü imajı çizen aktivasyon.

not: yeğen erkek ise bir ihtimal, kız ise başarısızlıkla sonuçlanlanmsı muhtemeldir.genç kızlar erkek çocukları sever sanırım yani galiba veya her ne ise...
aynı kişi kaldırılan kızı oturtmak için de portatif sandalye ile gezmelidir.
kız tavlamak için köpek besleyen eziğin yapacağı hareketlerin devam filmidir.
Eski fakat işe yarayan bir taktiktir. Ama bunun için sarışın, mavi gözlü ve kıvırcık saçlı bir yeğen bulmak lazım. Gidip hakkı Bulut gibi yeğenle gezerseniz tabi hiçbir kız bakmaz amk.
Millet kız düşürmek için leopar besleyecek raddeye gelmiş.

Vah amk vah.
fakir, tipsiz, dingil erkek hareketi. ne yeğeni lan. deve gezdir daha iyi mk.
Abimin düşüncesi... Kız kardeşimin şirin mi şirin oğlunu alıp kafeye gider.
(bkz: sırta yeğen nakli)
çok önce yaşanmış bir olay da olsa akla bir anıyı getirmiştir.

bir gün kardeşimi aldım ( 2 3 yaşlarında kız) markete gittim. marketin önünde de şu para atılıp çalşan uçaklar var ya çocuklar oyalansın diye onlardan var. benim ki ağladı binicem diye tamam dedim içinde de bi erkek çocuğu var aynı yaşlarda belki biraz daha büyük. başında da 22 23 yaşlarında bir adam. gelsin yanına otursun dedi beklemeyin bitmesini dedi tamam dedim canıma minnet. oturttum çocuğu yanına. bebe benim kardeşi öpmeye felan başladı. bende gülüyorum böyle onlara bakıp. adam da bana dönüp "ahahahahaha aynı ben " demişti. hiç unutamıyorum o surat ifadesini nasıl bir ibnelik vardı da patlamıştı içinde.