bugün

doğrusunu yapan ergen gençtir. akıllıdır. ne işi var o aptal ergen sürüsünün salak muhabbetlerinin içinde? al kız arkadaşını git bir kafeye, oh mis. aynı benim gençliğim gibi , hergün bir arkadaşımı satar, umarsızca küfür yerdim. ne günlerdi.
tasviri zor erkektir. tarifi küfürsüz imkansız gibidir. ama biz yine de şöyle özetleyebiliriz;" dün boktun bugün koktun". **
kanka ayağı göt ayağı.
kızılmaması gereken gençtir. zira ortada bir satış eylemi varsa çocuğun karakterinde vardır demek ki. bu gencimiz yeri ve zamanına göre kız için arkadaşını, arkadaşlarıyla playstation oynamak için de kızı satar.
bir adım ötesi kerpeten ali ile cengiz olmaktır.
Kızdan kıza değişir tabi ama... Bu arkadaştan arkadaşa da değişim gösterir... En iyisi iyi bir kritik edip sonra milleti satışa koymak...
muhtemelen '' bu kız kesin verecek abi '' düşüncesiyle takılan gençtir.
(bkz: dostum ergen dedin kazık kadar adam çıktı)
çok yaşanılası bir ergen sorunsalıdır. hep arkadaşları tarafından şu itham'a maruz kalır;
-bi am için sattın bizi olum...
bitmiştir bu genç açıklayamaz, anlatamaz, suçlanır *.
(bkz: erkek dünyasından detaylar)
arkadaş satmak, her yaş grubuna ait bir davranıştır. ergenlere indirgememek gerek.
adı üstünde ergendir. zamanı gelince büyür.
O hataya hiç düşmedim. Hiç kız arkadaşım olmadı ki la.
Pahaliya sattiysa demekkidir.
böyleleri vardır bu yüzden ergenler ergenlerden uzak dursun tavsiyemdir. alın yanınıza 3-5 kız gezin anasını satiyim. benden size tavsiye boş verin sevgiliyi.
"Sevdiği kız için arkadaşlarından vazgeçen delikanlı" denilseydi, bakış açılarımız değişirdi muhtemelen.
kız içinse doğru yapan gençtir. aşk için yapmıştır. am için yapıyorsa yaramaz adamdır, selam sabah kesilmelidir.
Terk edilince mal gibi kalır otada.
en sevmedigim sey. kiz erkek fark etmez. sevgili yapinca bi bagimsiz hareketler filan. hic hos degil.
güncel Önemli Başlıklar