aşkın sadece gözü değil burnuda kör etmesi durumu. bu kadar sevgide olmaz olsun dedirten bir hadise.

-zorttt..
-ohh mis gibi koktu valla.
-yuh osman, salak mısın?
-sen osuruyon ya.
-orasıda doğru tabi.
(bkz: buyrun benim)
doğuştan abazan birey davranışıdır. Meselenin özünde sevgi değil kızlara duyulan hayranlık ve arzunun derinliği yatmaktadır. Bir kıza ait olsun da isterse osuruk olsun diyen bünyeler pek tabi osuruk kokusunu duyduklarında ereksiyon olacaklardır.
-zoaarttt!!
-oh mis gibi!

bu diyalogdaki ikinci cümleyi söyleyen erkektir. zaten birincisi cümle değil hehe. lan osuruk sesinden cümle mi olur?*
(bkz: kargaya yavrusu şahin görünürmüş)
(bkz: kılıbık)
(bkz: bugün mis diyen yarın götünü koklar)
kız arkadaşının tuvalet taşına bıraktığı yeşilimsi kahverengi tonda burgulu boka bakarak "ah canım ne de güzel sıçmış" diyebilitesi yüksek erkek modelidir.
kız arkadaşına değil, götüne aşık olmuş erkektir.
kız arkadaşı sıçtığında "yirim ben bunu, yirim" diyecek şahsiyettir kendileri.
kesinlikle erkek köpektir.

bu anlamlı başlığa bir selçuk erdem karikatürüylen katkıda bulunmak istiyorum

köpek 1: dişilerle anlaşamıyorum, bi türlü konuşamıyprum.
köpek 2: konuşmıcan oluum. götünü koklican.
daha fazla oh mis diyebilmesi için takılacakları mekanları özenle seçmelidir erkek.yardımcı olmak babında acizane tavsiye edebileceğim yerler kurufasulyeciler.
sevgiliyi kaybetmiyek ayağına yapılan göt sevdalılığıdır.
gülü seven dikenine katlanır da diyebiliriz.ama bu dikene de katlanılmaz ki arkadaş böyle sevgi olmaz.
(bkz: sapık)
(bkz: Küfretmektense bırak Sago sayfa boş kalsın)
osuruğun kokusundan ve şiddetinden beyin damarları tıkanıp beyin amcklanması geçirmiş erketir.
(bkz: erkek arkadaşının osuruğuna oh mis gibi diyen kız)
(bkz: daha neler)
(bkz: vidanjore asık olan kişi)
-zooort.
+ohh miss. osuruğun bile mis gibi aşkımm.
-afedersin götüme sabun soktum da, ondandır.
erkek arkadaşının geğirmesine "yarasın aslanım" diyen kızın sevgilisidir. bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz. gözümüz yok.
Osuruk kokusundan hoşlanan erkektir.
(bkz: ne diyem mahmut mu diyem)
beynini kız arkadaşının poposunda unutmuş erkek.
eminim ki kız arkadaşı ağzına sıçmak istese, ona bile itiraz etmeden büyük bi zevkle ağzını açacak olan erkektir.

- aç necmi, sıçıcam!
- aaağğğğ...
osuruk kadar aklı yoktur.