bugün

harbiden doğru bir bakış açısı. ne olacak merak edilesi.kitapta yazmıyor evren diyor hayat diyor eğer kıyamet gerçekten büyük bir şeyse kutsal kitaplarda yazdığı gibi ciddi anlamda her şey patates olacak.
kuran-ı kerim'i rehber alıp bilimselliği bu eksende tartışmak isteyenlerin sorusu. bak lan, kuran da yazıyordur belki. evet.
Acından geberecek amk nolcak.
Ataistlere sozun birakildigi meseledir, buyrun efendim aciklayin bekliyoruz.
Yıldızlar bile sönüp dünyaya düşecekken, ordaki gezegenler altüst olmaz mı sanıyorsunuz? Şüphesiz Allahın gücü her şeye yeter.
fetva vermek gibi olmasın ama allahın alemlerin rabbi olması problemi ortadan kaldıracaktır. sadece dünya için değil diğer gezegen, boyut her neyse kıyameti tadacak. yani ben karadelikteydim yırttım gibi bir durum yok.
onu bunu geçinde ramazanda sakız çiğneyebiliyor muyuz ondan bahsedin.
din ve iman eksikliği sorunsalı. güldürüyorsunuz.
Azrail en son kendi canı olmak üzere bütün canları kabzedecek istersen merkürde takıl.
onlara hiçbir şey olmayacak. tuzları kuru. oradan dünyanın yok oluşunu izleyecekler. ortalık feci karışacak tabii. karışıklık bitince dünyaya dönerler. belki yeni bir hayat başlatırlar. tabii, aralarında karı olması lazım. karı yoksa sorun olur.
onlar da uzayın herhangi bir yerine savrulup yok olacaktır. kıyamet, madde-anti madde-karanlık madde-boşluk-varlık-hiçlik ve paralel evrenler de dahil her şeyin başına gelecektir.

bir hidrojen atomunun 7 milyarda biri boyutundaki o çok ufak ama o derecede yoğun ( katrilyon üzeri katrilyonlarca kiloton ağırlığında ) maddenin patlamasıyla var olan evrenler, kıyamet sonucu büzüşerek, yine o eski haline dönüşecek. belki de hiçliğe dönüşecek.