bugün

1-0 öndedir.
avına bukleli adımlarla yaklaşan bir erkek türü.
hayatı boyunca seviyesiz esprilere maruz kalırlar, 3 yaşındaki çocuk bile size bonus kafa diyebilir, bakılması ve taranması zor saça sahiptirler.
Dize yatırılıp oynanılmalıdır.
zaafımdır. ne sevimli, sempatik, çılgın, tarz, cool, eğlenceli bonuslarsınız siz. hem sempatik hem yakışıklı, doğrusu çok mert bir delikanlı, bir gülüşüyle kalbimi çaldı. seviyorum onu çok seviyorum.*
1-0 önde falan değildir.

saç kimseyi başlı başına yakışıklı/güzel yapmaz.
evet o benim.

-kıvırcık saç mı olur lan. dedirtir.
tek başına karizmayı göklere çıkartabilen bir fiziksel özelliktir.

(bkz: slash)
9yaşından sonra maalesef çirkin olan erkektir.
Önerim Yüzü güzelse saçını kısa tutsun.
yüzü güzel değilse zaten istediğini yapabilir çok mühim değil.
görsel
kıvırcık saçlı erkek beni her zaman etkiler. alllaaaahım, örnek vereyim. o ses türkiye birincisi, emre sertkaya. ya yok böyle bir tatlılık abi.
Kıvırcık ali değildir. Kıvırcık ali keldi.
iticidir. genelde saçları yağlıdır. saçlarını taradıkları zaman keçi tüyü gibi olur. bütün kıvırcıklar üstüne alınmasın gördüklerimi söylüyruum da
Dalgalı kıvırcık olanlarına sempati duyduğum saç.
Kızların ''çok tatlııı'' demesine bakmaması gereken erkekledir. Kızlar sizi peluş ayıcıktan pek de farklı görmez maalesef.

Ayrıca son derece antipatik görünmeleri dolayısıyla döve döve öldürme isteği de oluşmaktadır benim içimde.
espritüel, samimi, güvenilir, eğlencelidir. hayalperest, kafası karışık,kırılgan, kararsızlardır.cömert, dağınık,sır tutamazsa da unutkandır.

hepsi olmasa da çoğu kıvırcık böyleymiş gibi.

ısrarcı değilim.
(#35054589) sanırım beni tanıyor.
Kibrit atıp kaçabilecek türden arkadaşlarından uzak durması gereken erkektir.
Benim saçım kıvırcık,bu kızlara kendimizi beğendireceğim diye fön çekmekten anam ağladı ama bu kızlar kıvırcık seviyormuş ya la.
Saçlarının şeklinin 2 günde bozulması muhtemeldir.
Uzayınca her gün duşa girmek ölüm gibidir. Orta düzey uzunlukta ve dalgalı olması fiyat performans olarak fena olmayacaktır.
hafif kıvırcık saçlıysa yaş geçtikçe düzleşir muhtemelen.
tam anlamıyla, tipini s.kti.mdir