bugün

ulan daha 1 ay önce güzel adam kıvırcık ali gitti de haberlerde olsun sözlükte olsun bu kadar haber olmadı söz edilmedi. defne hanım vefat etti. adamlar günlerce haber yaptı. tamam allah rahmet eylesin ama yeter yani artık.
hak verilen yazar hezayanıdır.
sabah düşündüğüm hadisedir. anneme de açtım bu mevzuyu ve annem aynen şöyle dedi ;

''o adam eceliyle öldü. defnenin ölümü tam bir muamma. ve bu muamma magazinsel bir durum ve bu yüzden bu kadar haber oluyor.''
(bkz: hayata dair iç burkan detaylar)

edit: yalan mı awq neyi eksiliyorsunuz.
o ölmesini bildi, adam gibi doğru dürüst öldü de ondan haberi olmadı..

zaten yanlış olan da bu.
ayrıca ihmal yüzünden öldü.
ölümleri kıyaslama konusunda kendimizi frenleyemeyeşimizin yeni bir ürünü daha dedirten önermedir.
bir başkası için (bkz: şehitler öldü bu kadar haber olmadı)
hayatını sessiz sedasız yaşayan birinin ölümü de sessiz sedasız oldu. ve ben onu saygıyla anıyorum her defasında.
(bkz: 18 işçi öldü bu kadar haber olmadı)

ayrıca çok haklısın kanka, dansöz olmayınca sanatçı saymıyollar adamı!
haklı bir serzeniştir.
(bkz: 30 madenci öldü bu kadar haber olmadı)
(bkz: hayata dair iç burkan detaylar)
kıvırcık ali'nin bar çıkışı alkollu bir şekilde bir kadınla kaza sonucu ölse bu kadar haber olma ihtimalini kıyaslatan serzeniştir.insanlar bir kadını ahlak bakımından her zaman daha çok sorgularlar.özellikle turkiye'de bu durum daha vahimdir.çunku kadın çok eşli olamaz tabusu mevcuttur.örnek mi lazım? buyrun (bkz: barış akarsu)
Kıvırcık ali'nin paparazzi toplumu ile arasının iyi olmaması ve davasının pekte show dünyası ile alakadar olmaması, sessizce aramızdan ayrılıp gitmesine vesile olmuştur.

(bkz: Ostimdeki patlamalarla ölen işçiler)
Onlar için Dua ettiler mi?
Kaç kişi başları saolsun dedi?
Kaç kişi Allah Rahmet etsin mekanları cennet olsun dedi?

Tek suçları ekmekleri için çalışmaktı.
çünkü yok böyle dans ta yarışmamıştı.
efendi yaşayan sessiz sedasız gidermiş.
haber olmasının nedeni kıvırcık aliden daha ünlü olmasıdır, ikisi de değerli insanlardır mekanları cennet olsun, siz de böyle hıncal gibi skim skim başlık açmayın da adamlar huzur içinde yatsınlar mezarlarında.
defne joy un daha popüler olmasıdan kaynaklıdır. kıvırcık ali halk ozanıdır.
(bkz: binlerce şehit verildi bu kadar haber olmadı)