bugün

Fransız bir yapımcının yardımıyla kıvanç tatlıtuğ vikings dizisine konuk oyuncu olarak dahil olmuş. dizi de kalıcı olması için de görüşmeler varmış. gerek oyunculuğu gerekse karizması ile bence hakkını verecektir umarım vikingsler den sonra büyük yapımlarda da görürüz onu.
Bana girmediği taktirde hiçbir mahsuru yoktur.
olsun böyle transferler dediğimdir,

ülke biraz yurtdışında futbol dışında sanatla da duyulsun,

yabancı dostlarımın yanında türk kökenli bir müzisyen söz konusu olunca heyecandan ağzım yüzüm dağılıyor sözlük, hemşerim la bu benim diye atlıyorum, ne diyo la bu diye bakıyorlar bana,

--spoiler--
söz konusu müzisyen/prodüktör,

(bkz: erol alkan)
--spoiler--

sonra muhabbet arasında ingiliz, alman müzisyenler geçiyor, bakıyorum bizim kekolara atlayacaklar mı gururla bunlar bizim memleketten diye, tık yok, tanımıyolar bazen.

ha bizim hemşeri muhabbeti biraz abartıdır, bilirim, yurtdışında bi süre kaldınmıydı anlıyosun, türkiye'de yaşamanın nası bi insan yaptığını seni. hepimiz kardeşiz şarkılarının günümüz dahil espritüel anlamı dışında yatan ince bir bilinçaltı mıncıklaması sebep olduğuna vs.

neyse sonuç olarak, böyle sanatsal olaylara atılımlar şart sözlük, ülke gelişsin, tanınsın muhabbetleri sıktı biliyorum ama öyle,

valla,

girin şöyle fıkramsı bi ortama; bir alman, bir amerikan, bir ingiliz falan misali, muhabbet sanattan açıldımıydı pek bir eziklik, pek bir ben bir çay koyayım o zamancılık,

ha futboldan konuşulunca da işler değişiyor tabi, bu sefer de amerikan çay koymaya çalışıyor, beceremiyor tabi, starbucks'tan double tall mocha alıyor.

(bkz: konudan sapmak camiden sola dönmek)

neyse, entry'nin dersi:

siz de çalışın, en kötü iyi birer yazar olun,

açılın dışarılara, bakmayın yabancısı nasıl yapıyor ben de öyle yapayım diye, yenisini, yapılmayanı deneyin,

abartın,

ve sanatsal anlamda da ülkenizi temsil edin.

not: kıvanç'a olan ilgim= entry'de ondan hiç bahsetmemek.
Degisiklik olacak. Iki bolum oynayacakmis ama bu iki bolum boyunca ne kadar gorunecegini ve hangi rolde oynayacagini bolumler yayinlandiktan sonra bilecegiz. Onun icin rolunun hakkini verir insallah gibi bos yorumlar yapmayacagim. Adami handa calistirip tezek dolu bir kovayi tasitarak arka fondan da cekebilirler sonucta. sarisin diye turkiyede goze carpiyor olabilir ama vikingde herkes sarisin. adamin hangi bolumde oynadigi internete dusmezse fark bile etmeyebiliriz.
Hadi canım...

(bkz: kıvanç tatlıtuğ un vikings te oynayacak olması)
Kıvanç Tatlıtuğ un girmesi halinde dayak yiyeceği dizidir.