bugün

bol bol vardır. kıskançlığı kısıtlamalara varıyorsa sorundur.

mazoşist misiniz mübarek ?
Kıskanç erkek nitelemesi haksızlık olur aslında. Çünkü kadınlara, erkekler tarafından yapılan tüm serzenişler kadınlar da "ben kendimi biliyorum neden bana karışıyorsun." algısını yaratıyor. şayet bir bir erkek kadınını kıskanmıyorsa erkekte sorun var demektir. Schopenhauer e göre her şey paradoksuyla birlikte varolurmuş. Bu tezden yola çıkarak kıskançlık varsa sevgi var demektir. bu yazdıklarıma tepki gösterecek kadınlar varsa bunlar tipik batılı olmaya çalışan ama bir türlü olamayan cehalet sanatkarlarıdır.
erkek gibi erkektir. kıskanmayan erkek mi olur ya? tabi kızı canından bezdirsin demiyorum ben de ama çıtırdan bi kıskançlık dozunda olduğunda çok hoş olabilir.
eğer karşısındaki kızı canından bezdirecek kadarsa, uzak durulması gereken erkektir.

tatlı kıskançlıklarsa yanakları sıkılası, ölene kadar sevilesi erkektir.
(bkz: kıskanmayan erkek ılıktır)
Delicesine de kıskansa haklı olan erkektir.

Seven insan kıskanır hacı, bu böyledir. Allem etsen de kallem etsen de bu gerçek değişmez. Neymiş, bir de çok boğuyormuş kıskanç erkek. Ulan kıskanmasında gevşek mi davransın? benim kız arkadaşım çatalı açacak yada taytı götüne çekip kabak gibi ortaya çıkarıp gezecek, yolda yürürken erkekler çatalı veya kalçayı gözleriyle yalayacak, abaza beynine wallpaper olarak yükleyip 31 fantezilerine malzeme edecek, ben de ' yaa medeni olmak lazım efenim, sonuçta alt tarafı meme' deyip kıskanmayacağım he mi?

Ayrıca ey özgürce istediğini giymeyi savunma bahanesiyle götü başı teşhir etmeyi seven hatun! ben gelip sana ' bakar mısınız, götünüz çok güzel size bir kere kaymak isterdim' desem ne yapardın? Muhtemelen ben abaza terbiyesiz pis sapık olurdum değil mi? E sen o adamın beyninde bu düşünceleri peydah ettiriyorsun zaten, ondan rahatsız olmuyorsun da söyleyince mi rahatsız oluyorsun?

Sen kaseyi kabak gibi ortaya çıkartarak göt arana kaçan taytı giyip gezersen, çatalı açıpta yanıma gelirsen, ben kıskançlık krizine de girerim, trip de yaparım siktir de çekerim.

Ayrıca dapdar tayt, pantolon giymek nedir lan, ben zikime çorap giydirip geziyor muyum?
eksik erkektir. Aldatılmaktan korkan erkek baskıcı kıskanç olur korkmuyorsa neden kıskansın. Bir kadın bende bulamadığı neyi bulabilirki dışarıda ?
deli gibi seven erkektir.
Sevgisini yansıtan erkektir, çünkü sevgi/önemseme belirtisidir bir nevi. Fakat aynı zamanda hiç kimseye güvenmeyen erkektir.
fıtrat gereği olan kıskançlık her insanda bulunan hasletlerden birisidir. ama dünya üzerinde yaradılış gayesinden uzaklaşmış kimselerde bulunmaktadır.
Ayarı tutturamazsa itici olan erkektir.
Delikanlı adamdır. Domuzmusunuz lan, neyine kıskanmayacakmış. Benim yanımdaki kız mini etek giyecek sonra elin iti çakalı ağzının suyu aka aka bakacak. Yok öyle bi dünya kusura bakmayın.
görsel
Bence bir ilişkide kıskançlık olmamalı çünkü güven çok önemlidir.
aşkından deli olan erkektir. eğer bir de kız arkadaşına bunu belli etmemek için elinden geleni yapıyorsa, adamdır.
kıskanç olmayan sevgili biblodan başka bir şey değildir. Kıskanılmadığım bir aşk hayatı tam bir zulümdür.
buyrun benim, kıskanılma eksikligi çeken dişiler ulaşabilir.
kendilerine pek güveni olmayan erkeklerdir. çünkü sevdiği kişiyi elin de tutamıcağına inanır ve baskıcı bir kısknçlık sergiler. çok sevmekle ilgisi yok, kendisine güven problemi var.
Maço erkektir.
Sevdiklerini icten seviyordur.
olması gereken erkektir. tabi kadının, karısının özgürlüğünü kısıtlamayacak kadar kıskanmalıdır. öyle yok iyi değildir, yok bunaltır, yok giyimine karışır. sevdiği için kendine ait gördüğü için yapar bunu. zaten bu kıskançlığı kabullenemeyecek biriyle de olamaz, sevemez.
sürekli erkeklerle takıldığı için bu insanların ne kadar hayvan olabileceğini bilen erkektir.

muhalefet etmeyelim beyler yanınızda anne olmuş bir insana bile potansiyel orospu gözü ile bakan insanlar var sırf kıyafetinden güzelliğinden.

evli olmasına rağmen ofise gelen kızların götüne bakan adamlar var.

ben sevdiğimi kıskanırım. sevdiğimden şüphe duyduğum için değil. hemcinslerim hayvan olduğu için.

bayanlar mavilendirin benim gibi adamı bulamazsınız.
Iyidir iyi karşı cinsin yani benim gururumu okşar ve değerli hissettirir.

Ay totom tavan yaptı.
candır ya böyle öpülesidir. kıskansın tabi.
seven her erkek kıskanır, kıskanmayan erkekte problem vardır.
güncel Önemli Başlıklar