bugün

kimse umrumda değil mesajı olabilir. *
oturup beyin fırtınası yapılması gereken konudur. acaba ne olabilir? gerçekten bulamıyorum yaa. aa aklıma bişey geldi acaba 'hava sıcak' olabilir mi???
Şuan bana dokunamayıp sadece bakabilen abazalar! Anca sözlükte benim vermek istediğimi sandığınız mesajın ne olduğunu konuşabilirsiniz siz. Halbuki öyle bir mesaj falan yok. Kıyafet işte ulan neyi sorguluyosunuz.
(bkz: mavi ekran)
sorun kızın şort giymesi değil, bir kıyafetten anlam çıkarmaya çalışan kişilerdir.
(bkz: hezeyan)
Havalarda ne kadar sıcak bu havada kot pantolan giyecek halim yok ya dan başka bir mesaj olamaz.
eli bacaklarının arasında gezen: kadın-kız-çocuk, hatta keçilere saldıran beyinsiz sapıkların fantezilerindeki mesajdır.
havanın çok sıcak olduğu mesajıdır.
üzerine fazla bile tartışılmış olmayan bir mesajın.
"hava çok sıcak olduğu için giydim, valla başka bi amacım yok!"
çağdaş yaşama destek verdiğini anlatmaya çalışıyordur. "alın verin çağdaş yaşama can verin"
büyük ihtimal "bacağım terlesin istemiyorum" mesajıdır. aklı başka yerlerdeyse ayrı tabi.
şortum bu kadar dikkatini çektiyse o senin abazalığın.
ağda yaptım.
''ben de kıl yok sizinki kadar allahın conoları'' olabilitesi vardır.
yaz gelmiş olabilir.
bacaklarım çok güzel, kalçalarım çok güzel, herkes görsün istiyorum vs...
bacaklarıma, kalçama güveniyorum. kılsız, tüysüz, selülitsiz bacaklarım var. erkek milletini azdırmaya meraklıyım. mazaretim de havanın sıcak olması ama altındaki mesajlar başka.

gibi bir düşünce olabilir.
ben orospuyum, gelin beni sikin gibi bir mesaj olmadığı kesindir.
hayat sevilince sevince güzel.
bana bak, sonra kendini s.k abazan pislik.
aklım kısa ama bacaklarım uzun.
"neden evimizi dikizliyorsun?" sorusuyla gelen mesajdır. çünkü aklı başında bir kız, kısa şortu sadece evinde giymesi gerektiğini bilir. diz hizasındaki etek ve şort giyenleri tenzih ediyorum.
Şortu giyen kızın niyetine göre değişecek olan mesajdır.Hatta genelde vermek istediği bir mesaj bile yoktur ama bizim gibi abazanlar için kızın kesinlikle! seks yapmak için yanıp tutuştuğu mesaj olarak algılanır.şaka lan şaka gökyüzüne bakıyorum şortlu bir kız görünce, ben öle şeylere bakmam habibi sağolsun.*
güncel Önemli Başlıklar