bugün

Aldatılası kız modelidir.
(bkz: motor)
erkeklerin, kendisinin nasıl yürüdüğüne dikkat ettiğini ortaya çıkaran kızdır.
(bkz: şanzımanlı arçelik)
(bkz: kirita kirita yürüyen kız)
(bkz: giani stelian kirita)
adına "salına da salına da, düştüm içine..." şeklinde şarkı sözü yazılan hatundur.
aranan kız modelidir, ayrıca epey abartılı modelleri de mevcuttur. nası o kadar kıvırtarak düz yolda yürüyebildikleri halen anlaşılamamıştır. minicik etek giyip de orasını burasını gösterecek şekilde kıvırtan kızlar da tam dayaklıktır. sonra da "bana nie kaşar diolar yeeaaa" derler utanmadan.
'keşke aniden önünde bir çukur belirse' denilen kız tipidir.
Sağ- sol sağ- sol... Bakan erkeklerin gözlerin hareket şeklidir sağ-sol sağ-sol. Yan etkileri: gözlerin hareketi yüzünden baş dönmesi, buna bağlı mide bulantısı ve ereksiyon'dur.
yürürken bol bol laf yiyerek ve aslında bundan için için hoşnut olsa da rahatsız görünüyormuş gibi duran kız.
belki de kırıtmıyordur. öyle yürüyordur. bu "kırıtma kız" uyarısından nefret etmiş odun gibi yürümeye özen gösteriyordur.
(bkz: öp beni ricep yi beni ricep)
gönül eğlendirmek için kullanılan kızdır.
(bkz: giani stelian kirita)
(bkz: genç siviller) *
(bkz: yogurt koyduk ayran oldu)
kuyruk sallayan kızdır.
çok afedersiniz kaşar bir kızdır.
kalçasında kırık tespit edilen kız.
hele bir de güzel bir afetse çok canlar yakar ki bu vicdansız.
kırıtmaya kırıtmaya yürüdüğünü sanıp hala peşinden bakan erkekleri yerlere yapıştırıyorsa eli öpülecek kız. **
mahalle baskısını iplemeyen, kendinden emin, mutlu, hayat dolu, cıvıl cıvıl, varlığının farkında olan ve "bu dünyada ben de varım" diyebilen kızdır.
(bkz: yollu bu yollu)
(bkz: istiyourum istiyorum)* * *
güzel poposunun yarattığı etkiyi arkasındaki adamların gözlerinde görmekten haz duyan kızdır.
ugg giyip taytıda cekerse tadından yenmez.