bugün

Cebindeki 25 kurusu bir bok sanmis fakir ve varos ailenin cocugu olan nesildir.

cips bunlar icin sadece marketlerde bulunan bir sus esyasidir.
çocukluğunu ucuz yoldan tadını çıkara çıkara yaşamış zeki çocuktur.
gurur duyarım çocuklugumda yapdıgım seylerden. Meybuz yemek taso oynamak kan ter içinde maç yapmak diz kapaklarım kanayıp kabuk tutunca onu ellerimle kaldırmak zengin çocuklar evlerinden ayda yılda bir çıkarsa döverdim hemen. Bunlardan gurur duyuyorum dostum.
Varoşuz abicim ama mutluyuz da.
hemen gururlu fakir edebiyatına girmeye gerek yok a dostlar...
üzeri desenli, çikolata parçacıklı algida dondurmayı sadece reklamlarda görürdük. güzel günler değildi, kandırmayalım kendimizi.
varoş olmayan insanların yaşayamadığı küçüklüğü yaşamıştır. max dondurma yemek lükstü belki o zamanlar ama tadını hiçbir zaman alamayacaksınız bi daha meybuz yemenin.
Ben yediğim meybuzların poşetini atmayıp evdeki kolalarla, meyve sularıyla kendi meybuzumu kendim üretiyodum lan.
Nası bi fakir ve varoş çocuksam demek ki.
Muytuydum ama o ayrı.
öncelikle 25 kuruşu değil 10 bin lirayı bir bok sanmış nesildir. malum meybuz 10 bin liraydı. ben bu paraya alıyorken bir kaç sene içinde de kanser yapıyor söylentisiyle piyasadan kaldırıldı.

madem başlık açıyorsun öğren bunları güzel kardeşim.
Şu an olsa bi koli alırım.
Sizler gibi burjuvaların anlayamayacağı olaydır, boşuna kafa yorma canısı.
magnumdan geriye kalan çubuk parçasını götüne sokan zengin veledinin anlamayacağı çocuktur.
beybuz ne yaw ? ölcaz cehaletten bilsek nedir yerdik .
Zenginin magnumu , fakirin meybuzu .
aga merak edip yedim fakirlikten değil meraktan ama ilginç buzlukta donmuş kolayla aynı tada sahip.
aklıma takıldı şimdi. meybuz satan bir yer bilsem hemen alırım, bilenler haberdar etsin uğraşsam evde meyve suyu ile yapabilir miyim acaba...
Bademcikleri alınmış insandır.