bugün

has orospu çocuğu. anasını siktiğimin iti. çocuğa gücü yetiyor. karşısına geçsen götünü döner pantolonunu indirir amına kodumun şerefsizi seni. sabah sabah canımı sıktı it.
olay mersin'de yaşanmıştır.
Sabah sabah sinirim zıpladı.
Şerefsize bak sen, gücü çocuğa yetiyor böyle itlerin.
O kadının yerinde olsam, dayak yiyeceğimi bilsem dahi var gücümle tırnaklarımı etine geçirir koparana kadar bırakmazdım. Kan çıkardı orda kan.
Bir adet vahşi hayvan barındıran video.

Çocuk şoka girmiş muhtemelen, ses dahi çıkaramamış.

Benim anlamadığım, çocukların kavgasına büyüklerin bu kadar müdahil olma durumudur.

Yahu çocuk bu kavga da eder, taş da atar. Yanlış tabii ki taş atması da çocuk bu çocuk.

Benim de çocuğum var, çok ölümcül olmayan durumlarda kendisinin çözmesini bekliyorum sıkıntıyı. Her haltta araya girip onun sorununu ben çözersem, nasıl öğrenecek bu çocuk sorun çözmeyi?

Sinirim oynadı vallahi, annesini tartaklıyor sonra da. Ben bu kadın yerinde olsam, şikayetçi olurdum bu pislikten.
Bunu bulup şişeye oturtmak gerek. Şerefsiz kelimesi yetersiz hatta ne söylesen yetersiz kalır.. bu çocuğu sahipsiz mi sanıyor da böylesine tokat vuruyor.. belki çocuk da suçsuz ha! Ailecek şiddete meyilliler çok belli.. döverek terbiye edicekmiş hımm..
kadınlar kendi aralarında tartışıp uzlaşacaklardı sanki. vahşi adamın gelmesiyle çocuk tokatla yere yığıldı. acaba suçlu o çocuk muydu? suçluysa suçu neydi ? çocuk kavgasıdır en fazla...
ne kadar suçu olsa o vahşi adamınkinin binde biri değildir .

erkek öfkesi işte . başlarım senin testesteronuna.

allah belasını versin böylelerin .
çocuğun babasını düşünemiyorum moruk.
Ayrıca suçu olmayan çocuğa tokat atmış. Tam bir traji komik eylemler silsilesi içeren video. Adamı da yakında alırlar polisler.
Hımmına kodumun yobazı, el kadar çocuğa vurup adamlık taslayan kevvad.
Umarım polisler anlayacağı dilden ikaz eder vatandaşı .
En üstte dursun bu..
Yarın serbest kalacağını bildiği için önüne gelene vurabiliyor.

No problem. Biri benim yakınıma bunu yapsa bu adamı tokatlaya tokatlaya tanınmaz hale getirirdim.

Yüzü felç kalana kadar sürerdi bu.

Cezayı birilerinin kesmesi lazım. Yoksa yanına kâr kalıyor yapanın.
Suriyeli nefretimizin bizi getirdiği yer.
9 yaşında çocuk kendini asar, bir adam öldüresiye çocuk tokatlar.
Kına yakın.
Devletin yanlış bir politikasından dolayı masum insanları öldürüp linç edelim kültürünüz yerin dibine batsın.
O kadın nasıl sakin kalabiliyor öyle. Adamın biri hayvan gibi yanında çocuğu dövüyor sen sadece duruyorsun. Yedi kat el olsa öyle duramaz insan.