bugün

nihal yalçın'ın kuryeler eşliğinde dans ederek kliplendirdiği pizza temalı şarkısı. şarkıcıyım diye geçinen bir çok isimden kat be kat başarılı.

http://www.youtube.com/watch?v=qEdge3lPHEg
ben şaka filan sanıyodum.değilmiş.
little ceasars pizzadan yememe sebebidir.
aşkımın adı küçük sezaaar, ağzımın tadı nefis kenaaar, uzak değil kuryesi vaaar yiyesim vaaar yi-yesiim vaaar.
western film. *
sevimsizlik abidesi reklam, şarkı.
11833 reklamı kadar itici olan reklam.
"sıcak istiyorum, kime ne" gibi bir cümleyi barındıracak beste ile, onca aç insanın, onca sokakta yaşayan insanın midesini ömürlük doldurabilecek masrafa giren, "amacımız hizmet, amacımız doyurmak" imajını insanların gönlünde daha da tahrik edici hale getirmek maksadıyla müzik, klip ve reklama eşzamanlı girişim yapan bir pizza mağaza zinciri firmasının tanıtım safsatası. insanoğlunun günden güne toplum afyonu olarak nitelendirilen televizyon vasıtasıyla her an bir başkasıyla münasebet kurmaya fırsat yaratan iştah açıcı, dikkat çekici, tiksindirici, küfrettirici ve yahut beğendirici niteliğe sahip lüzumsuz hizmet bildirimlerinden bir tanesidir. bir tanesi sıcak sıcak ister. bir tanesi allı pullu bir kostümle, aranması gereken numarayı erkek arkadaşının yatağından yeni çıkmışçasına kımıl kımıl müjdeler. radyo için geleceği yok diyorlardı, hala hayatta. televizyon da her daim hayatta olacaktır. ancak ömrü uzun gözükmeyen bir iletişim aracı, billboardlardır. gerek kalmayacağına şüphe yok.
(bkz: küçük sezar vs büyük iskender)
güncel Önemli Başlıklar