bugün

kucuk itiraflar buyuklerin habercisidir!!! *
genelde buyuklerini gizlemek icin kullanılan ufak itiraflardır vicdan rahatlatmak buyuk ve acı olana ket vurmak icin. anlatamadıklarımızı ufaltarak dışa vurmak bununla ilgili aldıgımız desdegi buyugu icin kendimizi rahatlatmak icin kullanmak.

mesela bir hırsızlık yaptım ve rahatsızım bundan o konular acılınca duramıyorum sıkılıyorum bir gun boyle bir muhabbet sırasında canım kucukken bende bakkaldan sunu caldım biraz daha sonra yav komsudan sunu aldım biraz bir itiraf gelir bu kucukken ile başlıyan kelimeler pek fazla uzak tarihlere tekabul etmezler aslında. kucuk itiraflar aynı zaman da af dilegide olabilir birdaha yapmıcam arkadaslar ey toplum benide arana al şeklinde.
+anne hani 6 yaşındayken beni süt almaya göndermiştin de ben süt şişelerini çocuklar beni tuttu dövdü şişeleride yola döktüler demiştim ya.
-eee
+ya işte öyle olmadı, baktım bizim mustafa, cemal, berk bide giray oradaydı. karınları acıkmış beraber içtik. en çokta ben içtim.
-vay terbiyesiz dolandırıcı.
+hehehehe. ama o gün içtiğim sütler sayesinde boyum çok uzadı.
-haa evet o zaman şu perdeleri bi takıver.
+hönk.
küçükken apartman zillerine basıp kaçardım.
Küçükken kuzenime hiç kızılmadığını fark ettiğimde tüm yaramazlık suçlarımı onun üzerine attım. Camı mı kırdım? O yaptı. Saksı mı devrildi, onun işi. Kalorifer borularına tırmanan tabi ki o! Ben suçu ona atmasam o kendisi zaten ‘ben yaptım’ diye çıkardı. Bir kere bile kızmadılar. Sebebini ikimizde hala bilmiyoruz. Kendisi ailenin en beyefendisi olarak biliniyor. Bense hala cadıyım