bugün

küçük sırlar dizisinin potansiyel devam serisi adıdır.
--spoiler--

Melik yirmi altı yaşlarında, hayatını gelecek kaygısı taşımadan sürdüren aklının bir köşesinde yurtdışına gitme hayali olan biridir. Tek gelir kaynağı arada bir reklam şirketlerine dışarıdan grafikerlik yapmaktır. Melik’in hayatındaki kadınlar yaptığı işten daha çok zamanını alır.Melik’in sürekli bir ilişkisi olmadığı gibi kalacak yeri de yoktur, Cemil adlı bir arkadaşının öğrenci evinde yatıp kalkmaktadır.Melik, kaldığı evin önünden geçen bir genç kıza (Şilan) tutulur ama bu kızın kim olduğunu, nerede yaşadığını bilmemektedir.Aynı günlerde Melik’in barda tanıştığı Seçil adlı bir avukat kadınla ilişkisi başlar. Ancak Melik ilişkiye isim koymaktan kaçar, bu durum Seçil’i rahatsız eder. Melik, Şilan’ı takip ederek onun kaldığı evi bulur veevde olmadığı bir gün kapıyı çalar. Kapıyı ismet adlı elli yaşlarında, ermiş edasıyla konuşan bir adam açar.ismet, kendine kapalı bir dünya kurmuştur ve o dünyada Şilan’dan başka kimseye yer yoktur. Melik’in Şilan’la tanışmasının tek yolu ismet’tir. Ancak planları istediği gibi gitmez.

--spoiler--
üstü örtülecek günahlar.
yani toplamları büyük günah etmez.
Bende pek küçük diye tanımladığınız günahlardan yok.
çamaşır makinesinde ayakkabılarımı yıkadıktan sonra ilk olarak mutlaka evdeki diğer bireylerin kıyafetlerini yıkarım. şşşşt!
whatsapa girmeyip üstten yanıtlıyorum. soranlara da uyuyordum görmemişim diyorum.
Bir insanla iki günden fazla konuşasım gelmiyor. Bahanem ise genelde iş yoğunluğu.