bi keresinde hapşurmuştum. herkes döndü bana baktı aq.
ibneler bakıp nçık nçık nçık gibi sesler çıkarınca kötü hissettim.
ilk defa bana verilen, hemi de yepisyeni kitabı ( Yeni Başlayanlar ve Çocuklar için Kuantum Fiziği) sırılsıklam çantamdan çıkarmış olmamdır. Şemsiyem de vardı yaff, sırt çantamda nasıl su yemiş..Caanım kitabı öyle görünce kendim kahroldum zaten.
Çok kalabalık bir kütüphanede ders çalışıyordum dışarı çıkmıştım içeriye bir şey almak için girdim ama nasıl sessiz çıt yok yanlışlıkla sandalyeyi düşürmüştüm çok korktu millet ama hakettiler şimdi o kadar da sessiz olunmaz.
Ağzımdan salyalar akıtarak uyumuştum bir keresinde. Kütüphanede sık sık uyuyordum ama ağzım açık uyumak... Düşündükçe utanıyorum. Bir de oturduğum masada kediler çiftleşmeye kalkışmıştı shsjdjaj okulun o çok sevdiğim kedilerine ilk defa lanet etmiştim.
rafı üzerime devirdim. kim daha rezil tartışmayalım isterseniz.
Kütüphane yüzünden paranoya başladı bende. Kütüphanede ses çıkardığım zaman hemen hakim masasını kurdurup yargılanmak istiyorum.
Cam su şişesini kırmıştım . Tüm kütüphane beni seyretmişti . Ulan anlatırken bile bi kötü oldum .
Kitapların dökülmesi.
Oturduğum masa anlatılırken şişman kızın oturduğu yer olarak tanımlanması. Be kafir bari gizli saklı söyle niye bana duyuruyorsun?
Sevgilimle öpüşmem. Ağzı sigara kokuyordu oc un.