bugün

faşizmdir. kürtleri, dağdaki gerilla kardeşlerini vurmaya zorlayan sistem ve zihniyet, cüneyt arkın'ın tarihi filmlerindeki gözlerini bağlayıp kardeşleri dövüştürme sahnelerindeki alçaklığa benzemektedir. dağdakiler de insandır. onların kardeşleri de insandır. aileleri vardır. ümitleri, korkuları, sevdaları vardır. ama bu duygusuz ve ruhsuz zihniyet hiç bir bireyci, liberal felsefeden nasibini almamıştır ki duygu taşıyabilsin.

bu faşist zihniyetin özünde türk ırkçılığı( atatürk milliyetçiliği denilen şey) sekülerizm, laiklik ve hümanizm vardır.

lanet okuyorum bütün bu iğrençliklere.. kahrolsun sistem. kahrolsun devlet. kahrolsun statüko!!

edit: (bkz: #12613162)

hümanizm, ezilen insanın yanında değildir. güzelin ve güçlünün; çirkin ve zayıfa hükmederek insanlığa ileriye taşıyabileceğini savunur. dolayısıyla aslında 'insani' değildir.
göbeğini kaşıyarak, bilgisayar başında dağdaki arkadaşlarının götlerini yalayan pkklı troll serzenişi. zamanında askerde çok acıtmışlar belli.
kürtler'in türkler'den hiç ayrılmadığının göstergesidir. ortada kürtler'e karşı hiçbir ayrımcılığın olmadığının kanıtlarındandır. türkiye cumhuriyeti türk evladını da kürt evladını da ayrımadan asker ocağına alır.

haa kürtler bizi askere almayın, biz vergi vermeyelim, bedava elektrik kullanalım diyorlarsa kafam girsin.

go away and fuck yourself.
it iti ısırmaz... haklı serzeniş...
--spoiler--
dağdakiler de insandır
--spoiler--

kimden bahsediyo bu merak ettim. devlet ağzıyla söylenerek resmileşti onların hayvan olduğu. it oğlu itler.
kürtlerin zorla askere alınması tabiri zaten faşistliktir.madem pkklısın ötme pc başında kürtlerin adınıda lekeleme çık dağa yavrucum denilesi.

http://inciswf.com/1293816607.swf
doğrudur çünkü bu ülkede yaşayan her erkek zamanı gelince askerlik yapmak mecburiyetindedir.yapmayanı da zorlayacaklar elbette. yapmayanın ise (bkz: amına koyim).
askerlik herkesin bildiği gibi zorunlu hizmettir zaten. türk, kürt ... ayırt etmeden zorunlu...
(bkz: kürtlerin türk vatandaşı olması)
(bkz: tc vatandaşı olan her erkeğin askere alınması)

çok zoruna giden, ayrımcı ve pkk sempatizanı kürtler için avrupanın kapıları sonuna kadar açık. ''ben askerlik yapmak istemiyorum, ben kürdüm'' deiyerek isveç, fransa, ingiltere gibi bir çok ülkenin vatandaşı olunabileceğini bilmesine rağmen, yavşaklık yapmayı tercih eden pkk sempatizanına çok koymamalı. s.k.t.rip gitmeli
gerek olmayan hadise. iyi-kötü ayrımı yapmadan taraflar ayrılsın, bir şeyler olsun artık...
türklerin zorla askeri alınması kadar doğaldır.

dağda gerilla dediğiniz köpekleri nasıl topluyorsunuz sen o na bak.
vatandaşlıktan reddedilip, sınırdışı edilmeleri kadar acı verici olmayacaktır. fakat, askere alınmamanın tek yolu vatandaş olmamaktır. duyamadım lejyonerler? burası paralı asker yetiştiren manyakların ülkesi değil.
(bkz: sözlükteki pkk lı yazarlar zıplatılsın)
evet alınmamalılar, güvenmiyorum. memedimi sırtından vururlar bu kahpeler.

ha alternatif olarak askeriyenin lağım işlerinde istihdam edilebilirler. bok temizlesinler, şerefsizler. ya da .. (gerisini sizin hayal gücünüze bırakıyorum.)
bu kürtlere zorla yeşil kart veriyorlar zorla camiye gidiyorlar zorla eğlenmeye, sinemaya, oraya buraya götürüyorlar sanki kardeşim neyin ayrımını yapıyorsunuz sözlükte sürekli bi kürt türk ayrımı yapılıp tartışılıyor.burdan sözlüğe soruyorum amaç ?
size olayı anlatayım;

-elinize bir kürt faşisti alın. bu şerefsiz herkese "faşist" diyen türden olsun ama, sonrasında buna öldürülen teröristleri anlatın. gözleri dolacaktır. sonra da "ben de dağa gitmek istiyirem" diyecektir.

sonra,

-türk askerini anlatın. size bu namussuz piç evladı "faşist" deyip duracaktır. çünkü bu insanın şerefi terör gibi aşağılık şeylerle yoğurulmuş olduğundan doğru ve yanlış ne demek ayırtedememekte ve aşağılık kompleksine her zaman yenik düşerek ordu düşmanlığı güdecektir.

sen askere gitsen ne yazar, gitmesen ne yazar. bu ülkenin kurallarına herkesin itaat ettiği gibi sende itaat edeceksin. senin tek farkın o pala tek kaşın. başka ne farkın var?

şimdi ey kürt faşisti;

-sen bu topraklar için bir belasın,
-sen bu toprakları haketmeyen bir çıfıtsın,
-sen bu topraklarda bir bok olamayacak kadar değersizsin,
-sen bu topraklarda yaşamış olan en adi faşistsin.

tek kaşınızın anlaması dileğiyle...