bugün

artık sıkmıştır. bdp hdp falan filan derken giderek halkın içine ajitasyon aşılanmıştır. gayet gereksiz, artık kabak tadı veren bir acındırma, kendilerini ezikleme durumunu ortaya çıkartmakta.

bakıyorum hep mağdurlar, bakıyorum hep ezikleniyorlar. bakıyorujm hep bir kendilerini ezilen halk gösterme isteği var. yeter olum yeter, aynı ülkede aynı toprakta yaşıyoruz. ben türküm, benimle aynı haklara sahipsin sende benden aşağı kalır yanın yok.

ne kadar fırsatçı çirkef pislik insanlarsınız lan, sizin şerefsizliğiniz karaktersizliğiniz ve her seferinde kendinizi mağdur ilan etmeniz yüzünden bu ülkede yıllardır gerçek ihtiyaç sahipleri göz ardı ediliyor. bunlar için bir yasa çıkmalı ve bu durumun sonucu ciddi ciddi itlaf edilmek olmalı. yeter lan. kanserli hücrelerden daha pislik bir milletsiniz. biraz medenileşin amınakoyim ya. yıl olmuş 2016 adamlar hala mağaradalar. benim gibi hümanist adamı ırkçı yaptınız ibneler.
akabe den öğrenmişlerdir

15 senedir mağdur ya la

ne mağduriyetmiş aq.
Yani acındırma sayılır mı bilmiyorum..Geçen iki tane arkada şbenim yanımda kürtçe konuşuyor.
Bende kürtçe konuşmamalarını rica ettim.Tamamen Kürtçe bilmediğimden ötürü tabi.. Sonrasında kürt düşmanı ilan edildim. Teşekkürler.
Çingene diye tabir ettiğimiz romanlardan farkları kalmamıştır.
Kaldı ki romanlar daha gururludur.
mağduriyet politikada en güçlü silahtır. pek çok ideoloji bu kozu oynamaktan çekinmez. özellikle yurdumun sikik kürtçüleri ağlaya ağlaya sel olur göz yaşlarından.

bugün israil denen devlet bu acındırma yoluyla kurulmuştur. yıllarca ezilen yahudiler masalı ikinci dünya savaşı* sonrası tavan yapmış ve akıllara kendi devletleri olmadığı sürece mağduriyetlerinin giderilmeyeceği sokulmuştur.

bugün kürtler aynısını deniyor. kürtler hiçbir acı çekmedi mi ? elbette çektiler o isyanları sırasında üzerlerine güller yağmadı. fakat kürtçüler bu yolu kullanarak hem kendi halkını siyasallaştırmayı hem de karşı tepki sonucu gelen hareketler ile daha fazla mağduriyet puanı elde etmeye çalışmaktadır.