bugün

(bkz: kafan güzelmiş canım güle güle kullan)
(bkz: gerizekalıyım demenin 1001 yolu)
bence nedeni apaçık belli. adamları eze eze yam yassı ettiniz amk . hor işlerde sömürdük,30 tllik işi adamlara 9 tlye yaptırdık. kıro dedik. sen kimsin dedik. aşşağıladık , ötekileştirdik, dillerini hiçe saydık ben kürdüm deyince yuhaladık. ırk adlarına dağdan inmemiş türkler dedik. her boku dedik usta. bunları konuşmak gerek. biz çok mu temiziz sen kendi soydaşını ezen ırk değilmisin . evet sen dışarda ki türke iyimi davrandın da kürte iyi davranacaksın. ipsiz sapsız bir yolda gidiyoruz allah islah etsin bizi. ben haklı olmayabilirim yada olabilirim. ama bir şey varsa oda gerçekten bir ezikliğin olduğu gerçeği.burda haladır açılan başlıklarda bile ezikleme var. ne var adama istedği hakları versen yani ne olur. son olarak madem o kadar milliyeçisin neden bu latin alfabesini kullanıyorsun yapsanya yapsakya. ama yok biz sadece elin yaptığıyla yetiniriz ve kullanırız. ben du dünyada nefes aldığıma şükrediyorum. çün kü bir üretkenliğimiz yok. sadece kendimizle uğraşan. elinde bilgisayar ona buna laf eden. bir insan olduk çıktık. bu kadar yeter size amk .
Cahil oldukları için olabilir. Zencilerle aynı iste.