bugün

sözükte olandır. yok mezara işe, yok kafir onlar bilmem ne. ulan senin şehit cenazene kürtler katılabiliyor, sen git katıl ne olur. kültür diye bir şey var orada bu işler böyle. sen adamı yok saymışsın, güneydoğuya hapsetmişsin, enden bir gram destek görmemiş adam ne yapsın bu insanları kurtarıcı görmüş, kendilerinden başka dost bilmez olmuş. o yüzden bu kalabalık. sanane adamın cenazesinde.
bir cevreci olarak karismaktayim. ulkem topraklarinin bu pisliklerin lesleriyle kirlenmesini istemiyorum
karışılan kürt cenazesi değildir. olan biteni şirin hale getirmeye çalışmayın amk! paris' te göt büyütüp gününü gün eden, üç tane orospunun gömülme organizasyonudur.
pkk leşi ile türk askerini bir tutan akılsızların sıçmasıdır. teröristin cenazesine mi gidicem? daha neler.
(bkz: dezenformasyon)
ak babaları sayesinde çok iyi yapıyorlar bunu bu aralar..
kürt değil pkklı.

biz desek vay efendim siz kürtlerin hepsini pkklı gibi görüyorsunuz, vay bizi dışlıyorsunuz diye zılgıt atarsınız.

yuh senin kürtlüğüne.
kürt ile pkk ayrımı yapmaktan aciz beyinsiz söylemdir.

Bir de bize faşist der bu yavşaklar. Her 3 cümlelerinden birisine "kürt halkı" diye başlarlar, araya demokrasi lafı serpiştirir, arada bir de "faşist türkler" diye çenilerler.*

Ulan sadece pkk denilen terörist oluşum yandaşlarına ve onu destekleyenlere orospu çocuğu demekle adımızı faşiste çıkar, kendinin ve yandaşlarının yaptıklarını hiç görme. Boşa beyinsiz demedim. *
Son olarak, hiç bir vatan evladı kürtlerin cenazelerine karışmaz. Ama pkk'lı orospu çocuklarının leşlerinin layık olmadıkları yere gömülme işine karışır.

büdüt: He faşikim.
ne günlere geldik be, türk bayrağı alıp 29 ekim töreni düzenliyemiyorsun, 3 terörist için tören düzenleyip terör örgütü bayraklarını fora ediyorsun. Türk bayrağı taşıyan yaşlı kadınlara mı biber gazı serbest. yuh artık hayaldi gerçek oldu.
(bkz: hani faşist bizdik)

her kürt pkklı değildir.
gövde gösterisi yapmak için pkk lı cenazelerini bahane edenlere ses çıkarmayın , cenazelere karışılıyor deyin.bu ülke de şehit olanları tvlerde yayınlatmıycaklar, pkklı cenazelerinin canlı canlı yayınlıycaklar sende çıkıp buna bile karışıyorlar diyceksin.kargalar bile söverler bu duruma gülmek yerine.