bugün

kürtlerin yapmadığı protestodur.

bunun gibi mallar yüzünden bir kulağım nasa da. yeni bir gezegen keşfetseler de siktir olup gitsem.

not: türküm.
Sesli kahkaha attırmıştır protestoya bakarmısınız.
Elazığ da ise özgecan için kadınlar yerine erkekler protesto etmiş garip bir ülkede yaşıyoruz.
rezilliktir izlerken utandım 20 saniye felan izledim. kamu malının parasının vermeyerek protestomu olur it, 5 yaşında çocuk bilir bunu.

(bkz: izlerken utanmak)

ayrıca kürt olduğunu nasıl anladınız mk.
otobüse beleş binmek için uydurulmuş bahane.
Öncelikle kürtlerin yaptığı protesto değildir, ha aralarında var mıdır bilemem.

Kendi yoldaşları malum protestonun ana sebebine sebep olmuş iken bizler genelleme yapmıyor isek senin gibi orospu çocuğu olmadığımız içindir. Bu böyle bilinsin.

Ek olarak bu zihniyetinize sokayım.
zılgıtın sadece kürtlere özgü bir özellik sanan lisenin iddiası. iddiadan öteye geçemez.

şoför hepsi hakkında yasal işlem başlatmalıydı.
elektril calarakra esasında protesto haklarını kullanıyorlar masum köylüler gece hobi olarak asker öldürüyorlar.
biri uyandirsin şunu.
Kürtlerle alakasını çözemediğim olay.

içeriğe gelecek olursak;

Salaklar yemin ediyorum gerizekalılar.

la amına koduğum öküzleri bir orospu katil yüzünden neden adamın ekmek teknesine iş koyuyorsunuz.

Polis bu görüntüden tüm ücretsiz binenleri, şöföre itiraz edenleri yakalayıp gasp ve örgütsel suçtan içeri tıkmalı.

mına koduğum kafasız kefereleri. adamın ne suçu var it?

Video altındaki krize sokan yorum: "Akıl sik değil ki millete sokasın"
Hemen kürt. Her zılgıt çeken kürt mü, arada bir iki kürt vardıysa da bildiğin ayarsız türk kadını,

Şoföre yazık, maaşlı çalışan işçidir kesin, sen bize şiddet uyguladın demiyor mu bir gerizekalı, allahtan kamera açık, adam kafa göz dalsın diye epey uğraşmışlar ama iyi sabırlıymış.

Çok salakça, protesto ayağına bedava yolculuk etme çabası.
Tatlı su humanisti arkadaşları, özgürlüğün yolu kürtlerin bağımsızlığımdan geçerci zihniyetli solcu arkadaşları rahasız eden yorumlar içeren başlıktır.

Arkadaş ne kasıyorsun? Tiplerden belli işte bunların ne oldukları. Tipler üniversitelerde gezen tek tio ne idüğü belirsiz kürtçü, grup yorum dinleyen solcular.

Hay aklınıza sokayım sizin. Adamdaki sabır harika yalnız. Şoförün yerinde olsam al şiddet böyle olur diyerek gösteirrim günlerini.

Ayrıca şiddeti kadın oldukları için değil, mal oldukları için gösteririm.

Videonun yarısında alakasız bi yerde kezbanın birisi hebele hübele olsaydı özgecan ölmezdi gibi birşey söylemiş. Bu yönden bakınca bile ezberletilmiş şeyleri söylemeye çalıştıkları anlaşılıyor.
Sanırım kentkart basmasaydı demek istiyor konuya bakarsak.

Ayrıca zılgıtla otobüse binmek nedir aiflsşfd

Bazı arkadaşlar haklı zılgıt sadece kekolarda yok araplarda da var ve ikisinin de köküne kibrit suyu. ikisi de türk düşmanıdır.

Tanrı türk'ü korusun.
kürtler kadar nefret ettiğim başka bir millet yok arkadaş benim ya. hayır ırkçı da değilim lakin zerre kadar da sevmiyorum adamları. ağzı yüzü kayık onlarca tipin eşkiya gibi semtte dolanması mı dersin, kız olsam kafamı kaldırıp yürüyemem lan. erkek olmama rağmen korkuyorum heriflerden. madde kullanımı mı dersin, canları sıkıldıkça kavga çıkarmaları mı dersin, insan değil bunlar. lafım cahil cühela olan kürtlere. çavo mu ne diyorlarmış bunlara her ne ise doğduğumdan beri antipatim var o mahlukatlara karşı.

siyasi olarak bakacak olursak da yarısı akp'li yarısı da terör örgütü yandaşı zaten. kardeş sen kadıköy'deki bi dükkanın kepenkine taş atıyorsun diye ışid kobani'den geri çekilmiyor. aramıza giren provokatörler falan diyip sıyrılamazsınız da efenim bizzat bilerek yapıldı. bu gözler şahit. o yüzden bunların özgecan için yapacakları protesto da anca akbil basmamak olur. neseb-i gayri sahihler sizi.