bugün

entry'ler (6)

dekolte giyip bakılmasını istemeyen kadın

yaşadığı ülkenin türkiye olduğunun farkında değildir.

3 haziran 2015 galatasaray fenerbahçe finali

gerçeklemesi dahilinde fenerbahçe'nin galatasaray'ın eline vereceği türkiye kupası finalidir.

o hayat benim efsun

kavak yelleri dizisinden beri bayıldığım oyuncudur. oynadığı karakter ne kadar çirkin ve itici de olsa güzelliğinden ödün vermemektedir. bayılıyorum o hatuna.

kürtlerin akıl mantık dışı özgecan protestosu

kürtler kadar nefret ettiğim başka bir millet yok arkadaş benim ya. hayır ırkçı da değilim lakin zerre kadar da sevmiyorum adamları. ağzı yüzü kayık onlarca tipin eşkiya gibi semtte dolanması mı dersin, kız olsam kafamı kaldırıp yürüyemem lan. erkek olmama rağmen korkuyorum heriflerden. madde kullanımı mı dersin, canları sıkıldıkça kavga çıkarmaları mı dersin, insan değil bunlar. lafım cahil cühela olan kürtlere. çavo mu ne diyorlarmış bunlara her ne ise doğduğumdan beri antipatim var o mahlukatlara karşı.

siyasi olarak bakacak olursak da yarısı akp'li yarısı da terör örgütü yandaşı zaten. kardeş sen kadıköy'deki bi dükkanın kepenkine taş atıyorsun diye ışid kobani'den geri çekilmiyor. aramıza giren provokatörler falan diyip sıyrılamazsınız da efenim bizzat bilerek yapıldı. bu gözler şahit. o yüzden bunların özgecan için yapacakları protesto da anca akbil basmamak olur. neseb-i gayri sahihler sizi.

acun ılıcalı

fenerbahçe'ye başkan olmasını istediğim zat-ı şahane.

19 şubat 2015 liverpool fc beşiktaş maçı

acaba dedirten maçtır. hayır liverpool kaç gol atacak şimdiden kestiremiyorum. fazla kasmadan bunları 4'lük yapar bırakırlar bence.