bugün

tabii düşünmek lazım . kürtler bu kanuna uyacakmıydı ???
Çinde bildiğim kadarıyla 1 çocuktan yapmak yasaktı halen öyle mi bilmiyorum.

Çocuk yapmakta mesele yok önemli olan bakacağımız kadar çocuk yapmak.Aksi halde o çocuklar yarın bir gün başkalarının hayatlarına zarar verebilir.
ilginç bir haberdir.

Demin bir tanıdık, hakkari'de görev yaptığı zamanları anlattı. Çok çalışkan bir öğrencisi varmış. Babası onu dağa göndermiş. Baba, tanıdığıma "10 çocuğum var, gerekirse hepsini bu uğurda feda ederim" demiş.

Açıkçası, doğudaki terör mağdurları yalanına hiç mi hiiç inanmıyorum. Oradaki vatandaşlar da teröre destek veriyor. Vermeseler, pkk güneydoğu'da bu kadar hakimiyet kuramazdı zaten. Hdp'ye oy vermelerinden bile belli pkk'yı destekledikleri.. Bizim şerefsiz medya bunları masum gösteriyor. Özellikle pkk aşığı sol medya. Kodumun solu.. Dinciler gibi parazit bir topluluk bunlar.

Kürtlerin üreme çılgınlığına gelirsek, buna asla uymazlardı. Foşik tece bizi gısırlaştirmeek istiyöör diye isyan ederlerdi. Ne mikrop bir halk bunlar yahu. Uğraştığımız adamlara bakın.. Yunanlar bile bana bunlardan mert geliyor..

Zaten batıyı istila işlemleri hızla devam ediyor. Türklerdeki bu enayilik, bu merhamet saçmalığı oldukça biz bu ülkeyi kürdolara kaptırırız. Artık torunlarımız da kürdolardan canını korumak için dağlara falan kaçarlar.

Eğer bunların istila yöntemini tamamen kesmek istiyorsak şu yolu benimsememiz lazım,
(bkz: ayrılıkçı türkler)
kürtlere has değil genel olarak bütün vatandaşa 3 çocuk sınırı koysalar daha iyi olur. fazlasını yapan insanların %90'ı yarınını düşünmeyen cahil insanlar.

bu tipler ne kadar az ürerse o kadar iyi. normal insanlar zaten 1-2 taneyi yaparken bile 100 kere düşünüyor.