bugün

yeter artık sürekli kürtlerle ilgili başlıklar uğraşacak başka bir şey mi yok. tamam anladik iyisiniz kralsınız ulusunuz. gidin başka seyle uğraşın. sıktınız
bir tiptir.
kürt kardeş lütfen cümle sonuna nokta koyar mısınız.
Hiçbir ırkın bir başka ırka üstünlüğü yoktur.
Hah şöyle gelişme gösterin bakın bir arkadaşımız cümlenin sonuna nokta koymadığımı gördü demekki nokta koymadıgım koymuş.
kuyruk acısı olan tiplerdir.
türk milletinin zihninde en büyük düşmanının kim olduğuna dair bilinci taze tutmaya çalışan tiplerdir.

bize en çok zararı kim veriyor?

ruslar mı? yunan mı? ingiliz mi? alman mı?

kim bizi sömürüyor? kim kanımızı emiyor? hangisi?
eşekleri seven ve hayvan olarak onlarında hakları olduğunu savunan tiplerdir.

bu eşeklerin hesabı sorulacak sizden.
insan ayrımı yapmamalarını rica ettiğim insanlardır.
faşistlik iyi bir şey değildir. zamanında bende yaptım, yani düşüncelerimi belli etmeden gizli düşmanlık yaptım. şu an sırf bunun için bile pişmanım. kimseye zararım dokunmadı belki ama yine de zamanında bu şekilde düşünmüş olmak bile beni utandırdı.

ayrıca, kötü bir türkle evleneceğime, iyi bir kürtle evlenirim daha iyi, derim ben her zaman ayrım yapan insanlara.

zamanla anlarsınız, ama umarım geç olmaz. ben bu yanlıştan erken döndüm. umarım sizlerde geç olmadan dönersiniz.

çünkü insanları siyah ya da beyaz diye ayırmak kolaydır. ama milletleri siyah ya da beyaz diye ayırmak imkansızdır!
ileri geri konuşmanın manası yoktur istediğimiz zaman ülkeyi Zindan ederiz bu tiplere ki ediyoruz.
insan ayrımı çok ayıp, yapmaması gereken tipler(miş).

insan ayrımı yapmak evet çok yanlış, biz de sevmiyoruz bunu. misal bir alman'a, bir ingiliz'e, bir polonyalı'ya bir şey demiyoruz zaten.

zira onlar elektriğimizi çalmıyorlar, uyuşturucu kaçırmıyor, torbacılık yapmıyorlar, devleti soymaya çalışmıyorlar, askerimize, polisimize tuzak kurup katletmiyor, öğretmenimizi, mühendisimizi kaçırmıyor, kimseye tecavüz etmiyor, ensest takılmıyorlar.

bu yüzden onları ayırmıyoruz.

ama sizi...

sizi ayırmaya mecburuz. kusura bakmayın.
Gayet kültürlü tiplerdir.

"Ne mutlu Türküm diyene" lafını gururla söylerler.
yaptıkları zulmün yanlarına kar kalmayacagini anlamış tip kürtlerin izmirde istanbulda çatır çatır götürdükleri mala yürekleri cız eden tipler göt korkusu sarmış geleceğin 2. israili yani kürdistan kuruluyor hemde israil ve abd eliyle
benim o. sağda solda kürt ırkçılığı yapıp ırkçılığa maruz kalınca mağdur edebiyatına yatan kekeler beni çok güldürüyor.
Size atılan laflar iftiraysa, hakkınızı sonuna kadar arayın. yok eğer gerçeklere dayanıyorsa, kabahatinizle oturun diyen tiplerdir.
kötü kişilerdir. kürt türk diye ayrım yapılmaz iyi kötü diye ayrım yapılır. siz kürtlere ayrım yaptığınız zaman pkknın ekmeğine yağ sürüyorsunuz.
not: türküm ve azıcıkta olsa türkçülük var.
Benimdir. isteyen gelsin çıktığı yere itinayla sokarım onu.
Beyin yoksunu insanlardır. 15 temmuz gecesi o dışarıda gördüğünüz gerizekalılardır. Ne bekliyosun ki bunlardan.
güncel Önemli Başlıklar