bugün

her gün alışveriş yaptığım marketin sahibi kürttür. (bkz: kime ne)
kürtlerden alış veriş yapma, pkk ya yardım etme.

doğru olan cümledir.
bir markette yüzde 70 indirim olsun değil kürt baş düşmanı olsa alışveriş yapacak olan yazarın düşündüğü önermedir.
şu anda en son ihtiyacımız olan ırkçılık söylemidir. bazı türklerden daha türk olan kürtler de vardır. örneklerini de her gün televizyonlarda mecliste vb yerlerde görebiliyoruz. asıl onlara prim vermeyin faşolar.
ırkçı bir söylemdir.
- kurtlerden alisveris yapmiyorum.
+ ama abi, eleman ayni mali yari fiyatina veriyor.
- olsun. sykerse, irktasim syksin beni.
+ agop efendi de turk asilli degil be abi...
- hasyktyr!

velhasil kelam; mal misiniz lan siz? bolucu ipneler!
faşizan söylemdir.
militan ırkçının nazikleşme çabasının ("yapmayınız") bile kadar sakil kaçtığını bir kez daha hatırlamamıza vesile olan; bölücü ve toplum içi nefret hislerini körükleme amaçlı bir öneri.

(bkz: ırkçılığın dayanılmaz hafifliği)
bu düşünce tarzı kesinlikle ırkçılıkla , insanı değerleri bırakıp hayvani değerlerle yaşayan bir topluma aittir.
pkk'nın güçlenmesi engellenir.
"kürtler de" var. bilindiği üzere çok azlar efenim.
bütün kürtlerin pkkya maddi manevi destek sağladığını sanan cahil söylemidir.

sabaha kadar başlık açın ama sözlükteki cehalet canıma tak dedirtti. ben doğuluyum doğuda yaşıyorum , etrafımda dışardan gelenlere 'türk' diyenler var. sözlüğün ırkçılarından en az onlar kadar nefret ediyorum. şurda üç beş artı oy alacaksınız diye kırk bin türevli kürt-türk başlığı açıyorsunuz. seksen sene aynı politikayı izleyen ve hala izlemeye devam eden zehirli ataların evlatlarısınız. bu politikanız ülkenizi sevdiğinizi göstermediği gibi, eğitim sorunu olan kürtleri pkknın kucağına atmaktan başka bir işe yaramıyor. bir kürtle yalnız kaldığınızda içinizde biriken nefreti eğer onun gözüne baka baka söyleyip , fanteziler dünyanızdan bir öldürme şekliyle hunharca öldürmeyecekseniz klavye başında türklük edebiyatı yapmayın. öldürmeyecekseniz diyorum çünkü sabahtan akşama kadar sol framede bu kadar barbar başlıklar atmanıza rağmen ben hiçbirinizi öldüremem. sizde öl-dü-re-mez-si-niz. insan olmak nedir hatırlayın biraz. vahşetle, barbarlıkla, hakaretle kimseye faydanız yok. hele ki pkk ile uzaktan yakından alakası olmayan kürtleri bu barbar başlıklarınızla ne denli etkilediğinizin farkında değilsiniz. 15-16 yaşında kürt asıllı ergenlere düşmanlık ve dışlanmışlık duygusu yaşatıyorsunuz ve ülkesini seven kürtleride incitiyorsunuz. onlarda bizim gibi insan , türk kürt ayrımı yapmamıza ne gerek var diye normale çevirmeye çalışılan gençler , altyapı eksikliğinden kaynaklanan barbarlığınız sebebiyle inandırılamıyor. ben şimdi bir genci yolundan döndürmeye vatanına bağlı olmaya davet etsem ve bu sitede açılan başlıkları bana gösterip , hani bize ayrım yapmıyorlardı , hani hepimiz bu vatanın evlatlarıydık diye hesap sorsa verecek cevabım yok.

araya koyduğunuz ama'lar, hepsi bir değil'ler ne yazık ki hiçbir işe yaramıyor. ülkeyi sevmek 7/24 kürt-türk çatışması içeren başlıklar açıp, başlık altına vahşet içeren entryler girmekle olmuyor. hepinizden fazla bu ülkeyi seviyorum, hepinizden fazla bu kültürün mirasının sorumluluğunu taşıyorum. cehaletinizden ve aymazlığınızdan da utanıyorum.
faşizmde nirvana söylem.
böylelerini barındırmıcaksın aranda ama işte insan yaşama hakkı var.
tepki cekmekten oteye gitmeyecek tepkinin adidir. tutmayacak olmasi da cabasidir. nasil tutsun abi icli disli olduk adamlarla bakinca anlasilmiyor mi adamin turk mu kurt mu oldugu. (bazi kucuk kafali gocuk gozlu sinir bakisli olanlari haric tabi) amma kafatasci bir ruh varmis bende de.
her ne kadar küfür etmekten nefret etsem de göte girmesini istediğim boykottur. isterseniz cikletlerin hepsi ccc şeklinde olsun. mal mısınız oğlum? dedirtendir.
(bkz: adolf hitler yaşasaydı kürtlerden sabun yapardı)
ırkçılıkdır zarttır zurtdur
sonuç
pkk lı türk yok çerkez yok laz yok olan var oda kürt
bütün kürtler şerefsizmidir ?
tabiki hayır çok babacan olanlarıda vardır.
bölücülüktür, pkk nın yaptığın şeyin nirvana yapma durumunu ypan kafatasçıdır.
kürtlerden yapınız. ama pkkcı olduğunu bildiklerinizden yapmayınız demek daha doğrdur..
her kürdü terörist sanan yobaz, peşin hükümlü, faşist acizlerin söylemidir. işte bu boykotu yapanlara yapacaksın ayrımcılığı. böyle düşünenlere göstereceksin faşistlik neymiş. dışlayacaksın bunları. uzak duracaksın. türküm ama utanıyorum sizin gibilerden.
kürt demeyelim de pkklılara yakınlığıyla bilinenlerden alışveriş yapmamak özgür iradenin gayet uygulayabileceği bir ambargo usulüdür. *
+anne artık kürtlerden alışveriş yapmayacaksın.
-oğlum çok iyiler ama.
+olsun anne yapmayacaksın.
-oğlum o zaman önce baban ile konuş, 2 aydır ayrı yatıyoruz.
Bir kampanya olarak ırkçı bir söylemdir, bireysel olaraksa demokratik haktır. Pizzacının birisinde çalışmış yakın bir arkadaşımın anlattığı hikayeden sonra bende almamaya dikkat ediyorum, çalıştığı pizzacı bir gün laptobu bozulduğu için bu elemandan tamir etmesini istemiş, bu da eve götürüp kurcalarken apo posteri önünde pizzacının sülalesiyle birlikte çekilmiş fotoğraflarını görmüş, yada diyarbakırda ailelerinin tayini yüzünden yaşamış tanıdıklarıma türk oldukları için iki katı fiyat çeken esnaflara ne demeli. Tamam tüm kürtler pkk lı değildir fakat böyle bir olasılık varken zorunlu olmadıkça alışveriş yapmamakda benim hakımdır. istanbuldaki binlerce dükkanı babalarının hatrına bu adamlara vermediler-kürt mafyası denen bir olgunun sayesinde elegeçirdiler.
aşırı demokratik bir söylem
bu kadar demokratiklik bize fazla.
dikkate alınması gereken uyarı. o verdiğiniz paraların hepsi pkk'ya yem oluyor.