bugün

tersini yapan öküz kadar hasta ruhlu olmayan erkektir.
prezervatifi sadece gosteris icin cuzdanda tasiyin ama sakin kullanmayin diyen, kendiyle celismesede yinede psikopata baglamis insana laf soyleten erkektir.
parası bok olan erkektir. bir küçücük prezervatif ile kürtaj arasındaki maddi fark bir hayli ciddidir.

seks yapıyon ama cebini de düşünecen di mi?
Kız arkadaşı kürtajdan korkan zavallı erkek.
(bkz: biz de ergen olduk da mal olmadık) "nerenizle düşünüyorsunuz bu başlıkları, bu entryleri?" diye sormak istiyorum. beyninizle poponuzun yer değiştirdiği öyle aşikar ki.
tanım mı?
kürtajın bir korunma yöntemi olmadığını bilen erkektir.
kürtaj ile prezervatif kullanmanın arasındaki farkı maddiyata bağlamayacak erkektir aynı zamanda. kürtaj ile bir canın hayatına son verildiği, kadının psikolojik olarak etkilendiği hatta rahminin de bu işlemden zarar görebileceğinin farkındadır. aynı zamanda ortaokullu bir ergen de değildir. doğum kontrolü ne demektir bunun bilincindedir.

ısrarla bakınız:

(bkz: başlık sıçmak)
(bkz: fakir)
akıllı erkektir. cinayet işlemektense korunmayı yeğlemiştir.hem böylece sağlığına da dikkat edecek olan erkek konumuna geçecektir.
cinsel konularda sağlıklı düşünen bireydir. sürekli olarak cinsel ilişkiye girip kürtaj yaptırmak gibi çirkin ve pahalı bir yönteme başvurmaktansa etik ve ucuz bir yöntem kullanarak hem zevk alır hem sıkıntı yaşamaz.
entryi okuduktan sonra gözlerime inanamadım ve daha önce nasıl düşünemedim diyip cüzdanımdaki 2 adet prezervatifi balon yaptım evde oynuyorum şuan.
ıslak zemine basarken saçını kurutmayan erkertir.
kürtaj tercihini prezervatif kullanmayanlardan yana kullanabilir. zamanında aldırıcaksın böylesini.
akıllı erkektir.
sakallı olmamasıda muhtemel erkektir.