bugün

kürtler pkk ile aralarına set koymazlarsa böyle devam edecektir.
kürt ile pkk yı ayıramayan, insan yaratandan ötürü sevdiğini söyleyip ama sevmeyen, neye inandığını, neyi bildiğini bile bilmeyen, aptal gerizekalı toplumlarda olması olağan durumdur.

not: türküm ve utanıyorum amk. sizlerden, gericilerden utanıyorum.
Hdpkkli değilse akp lidir.
-Bu millet öyle bir millettir ki...
+ben kürdüm!
-Ee
+anladınız siz onu.

Şimdi bu adama gelde pkk'lı deme.
hala ordamısınız ya, siktir edin faşist beyinli embesilleri. size Kürtsün, teröristsin diyene cebinden Türk bayrağını çıkartsan göstersen, ha böyle adam ol diyecek. siktir edeceksin, yoluna devam edeceksin. ben kürtce bilmem, burda ki bir çok kurtçuktan daha iyi, türkçe okur, yazarım. buna rağmen beni pkk lı sanıyorlar. ne olduğunuz sizi ilgilendirir onlar varsın ne isterlerse öyle zannetsinler, diyecegim o ki;" down your dick is the Kasımpaşa!" Ha Kürt olursun çok kültürlü yetiştirilmişsindir, o da senin zafiyetin değil hanene yazılan artıdır. en azından dünyaya at gözlüğüyle bakmazsın.
Aralarındaki en ilginç fark her kürtün pkklı olmadığı gibi her pkk lının da kürt olmadığı gerçeğidir.

http://www.msn.com/tr-tr/...?li=AAatXwc&ocid=iehp
bunun tamamen suçu kürtlerdedir. çünkü adamlar şunu akıl etmiyor. pkk diye bir örgüt var bizi kötü gösteriyorlar. o halde ilk tepkiyi türklerden önce ben vermeliyim. pkk'yı yok etmek için ne gerekiyorsa yapmalıyım diye. işleri güçleri ben onlardan değilim. değilsen o zaman örgütlen eylem yap sesini duyur. pkk nefretini göster. dağa çıkarmak istediklerinde sik analarını. pkk diyor ki ben kürtleri temsil ediyorum. ki öyle de gözüküyor. bunu algıyı bozacak şeyler yap. ama yok " kürdüm diye beni dışlıyorlar ama ben vatanımı seviyorum" diye sessiz kalırsan daha çok bu sahnelere şahit oluruz.
Kürtler Müslümandır. PKK lılar ateist.