bugün

sözlükte her an yaşadığım durumdur..

şanlı bir kürd vatandaşı olduğum için hor görülüyor ve sürekli eksileniyorum.

ama bunun altında yatan nedenin benden deli gibi tırsmanız olduğundan, gururlanmıyor da değilim!
Yeter!

Artık duygu sömürüsü ile yapılan provokasyonlardan sıkıldım.

Troll olmayı bırakın, kabak tadı vermeye başladınız. Lütfen!
ırkçı türkiye diye bir şey duymuşsundur. geçmiş olsun.
kürt olduğu için, troll olduğu için eleştirilen kişinin meseleyi yanlış anlama olayıdır.
HEY HEEEEY
ATA ATA ATA MUSTAFA KEMAL
SEROKU REBER SAYIN ATATÜRK
MUSTO MUSTO MUSTO MUSTAFA KEMAL
SEROKU REBER SAYIN ATATÜRK
BREZ ATATÜRK BiJi ATATÜRK
BREZ ATATÜRK SAYIN ATATÜRK
BREZ ATATÜRKTÜ BARE SAYIN ATATÜRK
BREEZ ATAAATÜÜÜRK.
Türkiye hiçbir insanın ırkından dolayı aşağılanmadığı bir ülkedir, ama kendisine ihanet edeni de affetmez.
Kimse kimseyi kandırmasın. Kimseyi Kürt olduğu için dışlamaz Türk halkı.Siz muhtemelen pkklı olduğunuz için dışlanıyorsunuzdur bu da gayet doğal zaten zırlamayın!
Pardon ne bekliyordun amk.
Kimse kimseyi hor göremez arkadaşlarım bir zamanlar beraber savaşılırken düşman denilen kimselere karşı, niye sen şusun, busun yokken savaş sonrası niye sen busun şusun ortaya çıktı... Sebebi, kendini bir bok hisseden insanlar yüzünden çıktı. işte ben, vay bilmem uluyum, asilim, zenginim, bu ülkenin sahibiyim gibi dangalakça fikirler ileri sürerek ve ondan sonra köşeye çekilip seyrettiler. Zaten bu gibi insan müsveddeleri ülkeye hiç hayırları olmamıştır. Dolayısıyla insan olduklarına dahi şüphe ile bakılır.
Bir de şöyle bir durum var; ben ülkemi seviyorum ve milletçiyim, ülkücüyüm ve benzeri şovanist duygular içerisinde olup hareket edenler bu ülkeye çok zarar vermiştir. Özellikle "söz konusu vatan ise her şey teferruattır" sözü aşırı derecede faşistlik kokuyor.
Bir kere bir devleti oluşturan bireylerdir eğer bireyler yoksa devlet diye bir unsur olmaz otomatikmen. Peki siz insanları olmayan bir ülke gördünüz mü? Tabiki hayır.
Şu da çok önem arz ediyor: insanı yaşat ki devlet devlet yaşasın.
Bu söylediklerim öncelikle faşistlik yapanlar için geçerli ondan sonra bütün ırklar için geçerli.
Aynı zamanda da hiç bir ırkı da savunmuyorum.
Irkın olmadığı hemen hemen en iyi ülke Amerika Birleşik Devletleri'dir çünkü orda Meksikalı, Çinli, Malezyalı, Fransız, Alman, ingiliz, Kürt... Yoktur sadece Amerikalı vardır. Bu sistemi iyi kurdukları için de dünyanın süper gücü diyebiliriz onlara.
Hülasa kimse kimseyi hor göremez çünkü bir kere bu bir hak gaspıdır, ikincisi kandır, gözyaşıdır, üçüncüsü bu devlet sadece bir ırkın değil ülkede yaşayan bütün ırkların devletidir.
Kürt olduğu için değil trol olduğu için bıkkınlık getiren yazarın anlaması gereken yanlış yargıdır.
Bu ülkede etnik negatif ırkçılık yapılmaz. Bu ülkede Kürtler değil pkklı şerefsizler hor görülür ki bu, hak ettiklerinin çok altında bir tutumdur.
Bu bayrağın altında huzur ile benimle yaşayan, benimle aynı suyu içip ekmeği yiyip de bu vatanın kendisinin de vatanı olduğunu bilen, anlayan her kürt benim de kardeşimdir.
(bkz: lassie bize bir sey anlatmaya calisiyor)
lan şerefsizler asıl ben Türk olduğum için neredeyse öz yurdumda garip görülüyorum sırf sizin bu ajitasyonlarınız, ezilmişlik edebiyatınızdan. kimsenin sizi hor gördüğü falan yok, artık bırakın bu edebiyatı devlet iç Anadolu'ya yapmadığı yatırımı doğu Anadolu, güneydoğu Anadolu'ya yaptı sırf sizin zırvalamalarınızdan ama hala gariplik edebiyatı!