tartışmasız gerçek olan durumdur.

bunu söyleyince ırkçı oluyoruz. ayol,ama hepsi de çirkin ya, ben şimdi yeditepe de okuyorum ve bir tane görmedim. ama istanbul üniversitesinde de okuyanların çoğu inanılmaz çirkin. hepsi bir sebahat tüncel felan olur mu ya? alayı pis, çirkin, bakımsız kokan tipler, insan bir gider yıkanır, kendine gelir bu ne ya, bir de sözlüklere, türk erkeklerine yavşıyorsunuz ayıp be.
Genelleme olsa da istatistiklere bakılınca red edilemeyecek gerçektir. Genetik bir durum. Nerede latinler nerede ruslar.
ne yazık ki öyledir.
bazen kapalı kıyafetleri çirkinliklerini nispeten örtse de gerçekte kızdan çok erkeğe benzedikleri doğrudur efem.
saldırgan ırkçılığın insanı ne kadar kör ettiğinin ve negatif duygulara sevkettiğinin göstergesi olan bir nefret söylemi.
türk kızlarına haddinden fazla karalama yapanların kız kardeşi veya ta kendisinin gerçeğidir. neden türk kızları kezbanlar yüzünden genellenerek karalanınca ırkçılık olmuyor, nefret söylemi olmuyor acaba? nasıl bir beyne sahipsiniz?
o kadar kadınla dostluğum oldu bu kadar genç yaşta dağılmış olanını hiç görmemiştim ve hepside türktü yeminle.
onun içindirki mesele türk kürt meselesi değil mesele kafada.
Henüz bu genellemeyi bozan bir örneğine rastlanılmamıştır.
"hepsi kokuyor amk" denenecek durumdur.
Ne esmer ne sarışın türk kızlarını 2'ye katlayıp 3'e bölecekleri gerçeğini değiştirmeyen iddaa.
Kürt erkeklerinin ata, eşeğe talim etmesinde rol oynayan gerçektir. Adamlar haklı amk..
gelenekler bakımından kürt kızıyla dost olma durumu çok zor olduğu için, mecburen türk kızlarıyla işimizi gödükten sonra evleneceğimiz zaman tekrar aşiretimize dönüp ordan alırız.
türk kızları güzeldir. Zamanında çin kaynaklarında bu böyle yazar. Türk erkeği için birşey diyemiycem. Baby face değillerdir ama yiğit tiplilerdir. Ne zaman ki anadoluya göçmüşler ırk batı medeniyetiyle karışmış daha da güzelleşmişler ne zamanki ermeni ve kürtlerle birleşmiş çirkinlesmişlerdir.
olmayan gerçektir. genelde fotoğrafı paylaşılan tipsiz kadınlar ve teröristler ermeni asıllıdır. kürt kadınları sadece bakımsızdır, aslında içlerinde de büyük bir cevher vardır. her milletin çirkini güzeli oluyor. şimdi çıkıp türk kızları güzeldir derseniz siktirin ordan derim. türkiyedeki türk kızları yarrağım gibidir. kafkasya ve berisinden itibaren başlar türk kızlarının güzelliği. her neyse konu kürt kızları. orta gerilim hattında amelelik yaparken birçok köy gezme şansım oldu. tarlada çalışan urfalı kızlara az iç geçirmişliğim yoktur. fizik olarak yine bizim türk kızlarını sikerler. bi kere meme farkı var*

yani toparlayacak olursak kürt kızları güzeldir fakat bakımsızdır. keşfedilmeyi bekliyorlar. fizikleri de güzeldir. tanıdığım ailelerden gördüğüm kadarıyla eşlerine karşı itaatkarlardır ki bizim çoğu kızımızda yok bu. eşinin anne ve babasına karşı da saygılıdırlar.

ana tarafı hazar türkü baba tarafı oğuz türkü olan 100% türk bir yazar olarak kürt kızlarının iyi olduğunu düşünüyorum. ha erkekleri tırttır ki o yüzden türkler kürtlerden kız alır ama kürtlere kız vermez.
türk kaynaklarını bitirdin bide çin kaynaklarına başladın aq. bu kaynak sevdasıyla fazla yaşamazsın.
(bkz: her yerde iyi elma da var kötü elma da)
özenilmeden zevkle yapılan bır iş çirkin sonuçlar doğrur.