bugün

Başlaması gereken kampanya belki aç kalırlarsa batı illerinden çekip giderler .
Sonuna kadar katıldığım kampanya. Bütün bilinçli Türklerin de katılması gerekli. Kürt istilasına bir dur demek lazım artık.
saçmalıktır.
batı illeriymiş , sonra da bu adamlar doğu illerini isteyince yok efendim vatandır ıvırdır zıvırdır demeyi biliyorsunuz ama.
her türkün boynunun borcudur.
bu mantığa bakılırsa, abim de yanında çalışan çok sevdiği türk elemanlarının işlerine son vermeli, öyle mi ?

bu başlık ahmaklıktan başka bir şey değil.
dostlar alışverişde görsün kampanyası. mahallene sokmuşsun.. kerhane misali kız alıp vermişsin.. yok onunda kanı var diyerek iti köpeği Türk kabul etmişsin... hala da bu boku yemeyelim peşindesin.
Neden suriyeliler değil sorusunu getirir, adamlar boy boy tabelalarda arapça yazılı ve sadece araplara satış yaptıkları dükkan açıyorlar. Ama şimdi düşününce aklıma geldi, açmayıpta bizim esnafımıza gelseler 1 e değil 5 e satarlar, böyle fırsatçı ve aç gözlüleri kimse inkar edemez. Kendileri açıyor kendilerine satıyor. Çünkü onları biz aldık, alırken belge imzalattık mı ?
sizin gotunuz bu kadar sadece sanalda konusursunuz kurtler koysun size gidin yuzlerine karsi soyleyin dediğim an.
geçen bir börekçiye girdim çok susamıştım hava soğuktu biraz hızlı girmişim içeri hiç bakmadım dükkanın sahibinede direk dolaptan su aldım sonra o öküz ağızıyla höşgöldönöz öföndöm demez mi şöyle bi tipine baktım suyu bırakıp hiç bir şey demeden çıktım. bu yavşaklara değil 1 kuruş, 1 yudum suyu helal gören mankurttur kalleştir.
Bir nevi "Orospu çocuğu olmak istiyorum kampanyasi" olarak da anilabilir.

istanbul'da midye dolma satanlarin hepsi ya da %90'i kürt bilenleriniz vardır. Yani hiç mi midye dolma yemeyeceksiniz? Ama nefsiniz izin vermez ki siktigim ırkçılari.

Kız arkadaşına öpücük karşılığında midye dolma ismarlayan zavallı Orospu çocukları gelip kürt esnaflardan alışveriş yapmıyorum diyor.

Kampanyaya bak.

Orospu çocuğuyum demenin alternatif Yolu sanki.
Ciddi olduğundan ciddi şüphelerim olduğu kampanyadır. Değilse çok komik, ciddiyse korkunçtur.
köküne kadar destekleyeceğim kampanyadır.
destek verdiğim kampanyadır. bağzı istisnalar oluyor vatanına bağlı kürt arkadaşlarımız var onları dışarda tutarak evet zaten suratlarından anlaşılıyor ne bok oldukları.
Irkçılık yönüne hiç değinmiyorum bile. Ama...

Olum Kürt dediğiniz insanlar bu üreme hızıyla giderse size bukkake yapacaklar amk kimi boykot ediyonuz. On yıla kalmaz siz aç kalırsınız ayık olun la!
En az yarısı PKK lı olduğuna ve kazandıkları paranın vergisini devlete ödemek yerine, PKK ya ödediklerine göre haklı olan önermedir yapılması gerekendir.
Bir insandan Kürt olduğu için alışveriş yapmamak faşistlik ve ırkçılıktır ama ortada PKK ya kayıtsız şartsız, seve seve maddi destek veren Kürt yurttaşlarımız varken, Biz PKK dan canı yanmış ve nefret eden insanlar, kim PKK lı, kim değil nasıl ayıracağız. PKK ya destek vermeyen kürtler bunu bir şekilde ifade edebilirse ne ala ama böyle bir çabaları ve girişimleri olmadığına göre, vatanını ve milletini seven insanlar için en mantıklı olanı, bu ayrımı yapmaya çalışırken , PKK ya istemeden de olsa destek olmaktansa, kürtlerden alışveriş yapmayıp, sikik davalarına destek olmamaktır.
Irkçı olun da bu kadar şerefsiz olmayın bari be. Her ırkı iyisiyle kötüsüyle kabullenebilen bi millet lazım bize, sizin gibi kafatasçılar böyle düşünceler beslerken kimlere emanet bu ülke ?
ya da kürt halkı üzerine misyonerlik faaliyeti gösterilebilir, masonlar gibi aynı. ama amaçlar zıt olacak şekilde; ziya gökalp kafasıyla.
neresi ucuzsa oradan alırım bana ne ırkından diyeceğim kampanyadır. kenardan izlerim.
insanlarımızı birbirine düşürmek için ottan boktan bahaneler aranıyor yok neymiş adananın akp adayı kürtmüş chpnin adayı aleviymiş, yav bırakın bunları artık çıkarın şu at gözlüklerini. Zamanım olsa içimi dökeceğim ama ah zaman ahh ulan.