bugün

Terörün temel sebebidir arkadaş bu sözlükte neden böle başlıkların açılmasına izin verilir hala anlamam bu kadar ayrıştırıcı, faşist söylemlerin çok tehlikeli olduğu aşikar olmasına karşın.
kullanıldıktan sonra Kürtler tarafından skilip bir köşeye atılacaktır.
insanı destekleyen insan (kırk karakter).
Solcudur, tkp lidir, ama hepsi aynı şeyin lacivertidir.
kardeşiz. kürdü de lazı da çerkezi de benim idealarımın dışında bir fikri yoksa desteklerim, karşıt görüşümdeyse de saygı duyarım, argo bir konuşmaya da girmem kavga da etmem. benim inandığım din de ırkçılık yoktur.
Bu tür entryler girenlere troll dememizin sebebi insan olmadıklarından kaynaklanıyor.
türk falan değildir. kürt de değildir. kullanılmaktadır. kürtler bunlar gibilerle arkalarından fena halde taşak geçmektedirler. gözlerimle gördüm.
Kürt diye genelleme yapmak yanlıştır, çünkü gerçekten türk milliyetçiliği yapanları var. Ama PKK destekçisi yükten bahsediyorsun ağır orospu çocuğudur. Ülkede bir hümanizm algısı almış başını gidiyor, kimse demiyor ki bu adamlar masumların, bebekleri katlediyor. Hümanist bile olsan, savunulacak yanı olmayan bu kişilere destek oluyorsan, onları da al siktir git bu topraklardan.
(bkz: sırrı Süreyya önder).
pkk kamplarında seks kölesi olmuş türevleri mevcuttur.
adam gibi adamdır.
Hdp yi destekleyen chpli tiptir. Mantikli bir açıklaması yoktur.
Mantıklı insandır. Mevcut durumda düşmanlıkla bir arpa boyu yol gidilemeyeceğinin bilincindedir.
Bunun yerine kürtleri de destekler, alır yanına yürür gider. Kürtler de komple mantık yoksunu insanlar değil ya madem öyle hadin bakam türkolar adam gibi yaşayalım o halde der.
e ama işte bunlar mantıklı durumda olabilecekler. Orta doğunun göt yanında olduğumuz gerçeği, şizofren olduğumuz gerçeği var öbür tarafta.
Kürdü destekleyen türk yoktur. Kardeş olan insanlar vardır. Belki geçmişte çok fazla şey yaşandı. Eyvallah bende o dağdaki paçavralardan, adadaki et yığınından nefret ediyorum. Fakat her ırkın içinde nasıl her meyve de varsa bir kaç çürük çıkar. Sen bütün meyvelere nasıl çöpe atmayıp ayırabiliyorsan bunu insanlarda da başaracaksın. Dostlarım kürdü destekleyen türk veya şöyle böyle türk yoktur. insan vardır, insan olmayı öğrenenler vardır...