bugün

Diyarbakır'a doğru giderken hep bir düşünceler kaplardı beni, tc pasaportumu geriye bırakıp kaotik ortama geçerken bir tatlı telaş sardı. Tatmayı planladığım yemekler beni oldukça heyecanlandırıyordu,
diyarbakır'a adım attıktan sonra, cihangir'de eş dosttan birkaç tavsiye aldım, bunlardan bir tanesi Kaburgacı Recep Usta idi
Kaburgacı Recep Usta'da yediğim yemekleri unutamıyorum
et kesinlikle Recep usta'da yenir, özellikle çoban salatası enfes , tavsiye edebileceğim bir mekan.

Bunun dışında diyarakır'da burma kadayıf yemeden gelmeyin.
temiz, nezih ve fiyatları uygun oldukça güzel yerler bulunmakta.

edit: şaka lan şaka ibneler.
en uğrak yer.
(bkz: molotof cafe)
(bkz: ensest büfe)
(bkz: törede katledilen kızkardeş beyti salonu)
(bkz: berdel cafe)
SATILIK KAFEYEDE UGRAMANIZ GEREK.
Kurdistan mi? Orasi neresi neresi?
Kürdistanın amuğa goyam.
(bkz: neverland)
her gördüğü rüyayı, hayra yoran dümbüklerin, uğrak yeri olan duraklardır.
mc faşo's
dağa çıkana poşu hediye eden kampanyaları vardır. ben diyeyim promosyon sen de teşvik.
(bkz: hay yolunuzu ikiyim)
Mayın tarlası düğün salonu ve restoranı. Düğün yapmaya gelen zavallı davetliler bum bum havaya uçarlar, etlerinden leziz yahniler yapılır.

(bkz: kan davası salaklığı)
rüyanda gör et ve balık lokantası.
(bkz: mezarlıktan başka bir yer değildir)hayalperest çılgın yazar seni.
"kak mesut yalama ve emzirme kebabı salonu" ilk şubesini akp meclis grubu altında açmış, barzaninin elleriyle hazırladığı koca koca dürümleri kongrede ağzından lezzet salyaları dökerek lüpleten delegeler lezzetin doruklarında kendilerini türkiye cumhuriyetinin zirvesinde hissetmişlerdir.
o kadar köpeğin hayalini kurduğu bir yere de kemik restaurant yakışır zaten.
herhangi bir pkk kampı. içeriye girin, kalleşleri gebertin. köpeklerin önüne atın, lezzetten bayram etsinler! diyeceğim de köpekte yemez ki onların leşini, hayvancık bilir ağzının tadını.
Mayınlı mantı cafe.