bugün

Basit yaklaşım üzerinden gidersek erkeğin kulağında küpe deliği görmek bana itici geliyor.
Orrrospu çocuğudur.

Olum hadi sabah sabah ya.
adamlığın kriterleri farklı şeyler.

pür maskülen görünüp ahlaksızlığın, çalmanın, çırpmanın dibine vuran ne kişiler var.

delikanlı kadınlar, delikanlı; adam adamlar vardır.

bu, küpeyle ölçülmez.

işte en sevdiğim sözlük atraksiyonu;

not : bazen takıyorum
Soru açık ve net ,değildir .
(bkz: bıyıksız erkek adam mıdır)
Eski erkek arkadaşım benden daha tarz küpeler takardı, allah var o kadar vakit geçirdik ben bi ipneliğini görmedim.
Yerine göre değişir. Yozgatlı bir mekan işletmecisi takıyorsa adamdır izmirli bir berkecan takıyorsa değildir.
bunu yavuz sultan selim'e de sorsaydin yiyorsa delikanlı kardeş?
küpe tarihi bir aksesuardır kadın erkek beğenen kendine yakıştıran takar.
görsel
adamlık erkeklik küpeye indirgenemez.
eğer yedi iklim padişahı yavuz sultan selim adam idiyse, o da adamdır tabii ki de. adam bi de üstelik halifeydi, bu dünyadan iki kulağında kalın iki altın küpe takılı olduğu söylenen, osmanlıcıların tuğrasını arabalarına yapıştırdıkları bir islam halifesi geçti.

sultan selim aynı zamanda saçlarını da kazıtırdı, tam o kabataş da kadının üzerine işeyen adamlar profiline uygun birisi olduğu söylenir.

o hem dünyanın en güçlü adamıydı,hem de iktidarda sadece yedi yıl hüküm sürmüştür.
Zamanında çok taktım. Baktım ki götüm başım ayrı oynamaya, yolda kırıtmaya falan başladım, tak! O gün çıkardım attım. Aynı gün göğsümde falan kıllar çıkmaya başladı. Adam oldum adam!

Bsgçk!
Yüzüğü parmağına takarken seramoni yapan insanoğlu, aynı halkayı kulağına takmaktan imtina ediyor. Enteresan.
bende sekiz tane var. ama milletin yolunu kesip haraç almam, hırsızlık yapmam, kadın dövmem, aletimin büyüklüğüyle övünmem, içip içip sapıtmam(trakyalıyım sağlam içerim), nese adam gibi adamım bence. istemeyen küçük kızına almasın.
sakal bıyık bırakan kadın ne kadar kadınsa o da o kadar adamdır.
adamlık küpeylemi ayırt ediliyor ?
çünkü adamlık aksesuarla ölçülüyor değil mi?

tespih sallayan adamdan daha adamdır.
Adamlığı dış görünüşte aramak büyük saçmalıktır. Önyargınızı bırakın artık
vurdurmuş, vurdurmasa da sürttürmüş, sürttürmese de elletmiş olma ihtimali yüksektir.
yavuz sultan selim'e bağlayanlar var aramızda bu kelimeyi kullanmak istemiyordum yazarken lakin emin olmadığı bir konuda padişahı öne sürmek acizliğinde ve adiliğinde bulunanlara bu söylemim, lan 'totoş' sen taktığın küpeyi allah'a kul olduğuna delil olarak mı takıyorsun, yoksa farklılaşma çabanı sindirmek için mi takıyorsun? bugün ben bir tane küpe takanı görmedim ki 'ben bu küpeyi allah'ın karşısında acizliğimin delili olarak taşıyorum' diyen.
gel gelelim yavuz sultan selim'e ki bu konuda ortaya atılan görsellerin, konuşulanların yalan olduğunu söyleyenler de var. kimisine göre resmedilmiş o fotoğraf acem şah ismail'in fotoğrafı...
yok saçını uzatmış yok küpe takmış yok sivri sakal yapmış banane aq. kendisi o şekilde mutluysa sana bana bize hiçbirşey demek düşmez. O kafanın içindeki önemli benim için. Hippi gibi saç uzatan da kel olan da bana göre aynıdır. Ufak tefek süslere püslere eşyalara değer verirseniz kafayı yersiniz. siktir edin aq millet ne giyerse giysin ne takarsa taksın. Şu dünyada başka hiç mi derdiniz yok.
"ananı yolla ogrensin" derler.
Ceket giyen kadın nasıl ki kadınsa, küpe takan adamda yine adamdır zevk meselesidir.
''gel sana adamlık nasıl göstereyim'' diyeceğim mal tip.
bacını ya da kız arkadaşını bir gece gönder ona yorumu onlar yapsın.
adamlık küpeyle falan ölçülecek bir şey değil boş boş başlıklar açmayın.
Pantolon giyen kadın kadın da,küpe takan niye erkek değil