bugün

Madamdır.
cevabı hayır olan soru cümlesidir.
Bazıları adamın hasıdır.

görsel
insanı düşündüren konudur.
Adamlığı metal parçasına bağlamak. Takmıyorum
adamlık küpe takıp takmamak ile ilgili değildir.
adamlığı küpede arayan her kimse asıl o adam değildir, adam olmamasından ziyade adamlığın ne olduğunu da bilmiyordur der paltomu alır giderim.
Takmaya götü yemeyen ergenlerin sorusudur.Ben çok adam gördüm küpeli,Çokta yavşak gördüm küpesiz.
babasından, mahallesinden korkan ergenciklerin, kendileri rahatlıkla yapamadığı ve yapanları kıskandığı için hasetinden dayanamayıp açtığı başlıktır.

kimseye kefil olamam tabi ama ben adam gibi adamım. gerisi beni alakadar etmez.
cevabı merak edilen sorunsaldır.
bunu diyen birine anneni yada kız kardeşini yolla deneyelim diye cevap verin sonra adamın yüz ifadesine bakın.
hem fiziksel hem kişilik olarak zekâtımı versem siz bile adam olursunuz.

not: küpe idman yurdu.
Takılarla adam karşıltırmak mı... Nicelerini gördüm küpe takmadığı halde adam olmayan. Erkekliğini siz sorgulayın.
Küpe takmayanların adamlığını da gördük.
Kadınları pek ilgilendirmeyen, erkekleri ikiye bölen ve erkeklerin fikir beyan etmesinin daha uygun olacağı çok ama çok nadir başlıklardan biri.

Hortlatanı kutluyor, hiçbir şekilde fikir bildirmeden defolup gidiyorum.

Peşin edit: hayretler içerisindeyim. Okuyacağım hepsini, takipteyim. Ve elbette aynı hassasiyeti de bekliyorum. Hadi bay.
Adamlık aksesuar ile ölçülmez.
Adamlık yürektedir.
Hadi eyvallah.
Ben takıyorum adamım. Erkek olup adam olamayanlar sorgular anca.
oltamı attım bekliyorum modu sanırım. küpeye kadar neler var yeğen. karaktere bağlıdır.
Yakışıyorsa adamdır, yakışmıyorsa değildir.
takmayan adamsa takan da adamdır. bu geyik yıllardan beri bitmedi.
görsel
adamlığın küpe ile veya herhangi bir şeyle alakası yok..

küpe takmayıp ortalarda adamım diye dolaşan çok Madam var.
Gel madam edeyim seni abisi.
ne için taktığına bağlı oLan hede.
Küpe piercing vs takan erkekler genelde hep ilgi alanımda olmuştur aksesuar kullanması neden adamlığını sorgulamak için bir sebep olsun ki!!
güncel Önemli Başlıklar