bugün

insanı televizyondan soğutan reklamlardır d smartın ama olsun reklamı buna çok iyi bir örnektir.
sağlık, toplum yaşamında uyarılar veren reklamlar dışında hepsi.
(bkz: yaprak dökümünün yeni bölüm fragmanı)
(bkz: o reklam değil mi)
ttnet in "ttnet türkiye nin interneti" sloganı olan reklam dahada iyi bir örnektir.
beren saat'in oynadığı cips reklamıdır.
11880 birsen.
axe reklamları. kötülemek amaçlı değil ama saşkınlık halinde iyi küfür ettiriyor. (bkz: adamlar yapmış abi) (bkz: vay aq)
(bkz: manyak profilo reklamları)
(bkz: eti gofreti reklamları)
(bkz: dev motor yağları)...
bu liste böyle gider.
kosla reklamları... çamaşır yıkayan kadın kendini diğer kadınlara yardım etmeye adamıştır ve bütün reklam boyunca o aşırı düzgün sesiyle motor gibi konuşur.
flimi pat diye bölüp araya şey gibi giren reklamlardır. iki program arasında olanlarsa bir dereceye kadar idare edilebilir.
calgonit reklamları. ayrıca günde bir kere yıka bulaşıkları makinede sloganıyla yapılan reklamlar. kadın kendini makineyle yarıştırıyo yav.
bir dönem vardı ya hani aç kapa artema aç kapa artema . ta kendisidir !
ayşe teyze reklamlarıdır.Hangi manyak çantasında çamaşır suyuyla dolaşır ki??
118 reklamlarıdır.insanin o reklamlar cıkınca televizyona işkence yapasi gelir.taşı alıp bi orasına bi burasına vurası gelir insanin.adam 118 dedigi anda kanal değiştirmesi önerilir.
yeni nesil calgon reklamındaki usta tipindeki adam. ya senin ben tipini sikeyim bi de türkçe konuşturmuşlar. adamın amına koyim senin tarihine sokayım. sinirden kendimi sikicem yine tutun beni.
(bkz: 11833)
opet'e gel yakıtı al diye bağıran reklam,aylar sonra askerden gelen oğluna benim verdiğim tıraş bıçağı mı diye soran zihniyetli reklam ve 118'li reklamlar.
he bir de tek başına efsane bir reklam var. arı vız vız vız, arı vız vız vız, ege bal yiyinııııızzz.
benim babam toyoto gibi adam. bir babaya bu kadar çirkin bir benzetme mi yapılır allah aşkına.
dabi dabi mısır çerezi reklamı.

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/631/