bugün

Dedikodu yapan, insanları aşağılayan, milletin arkasından kirli çamaşırlarını gayet edepli şekilde sayıp dökenle yarışmaz bile. Evet o kufretmeyen güzel sevimli kızların terbiye anlayışı böyle ise yalan olur.
Eminem'in "küfür edenler değil, itmeyenler iticidir. Plastik beyinliler sizi." sözünden sonra geçerliliğini kaybetmiştir.
Küfür et, etme demiyorum. Hobi olarak yine söv, zaten küfürsüz dil bir boka yaramaz ama artık bizim samimiyet eksikliğimizdenmi ki hiç sanmıyorum öylede demezler arkanızdan çok iyisinizdir. Hayır, küfür eden kız itici tamamda bu iticiliklerini kendi aralarındaki konuşmalarda görmek, dinlemek birde iki yüzlülüğü ortaya çıkardığından daha bir itici olmalarına neden oluyor.
cool gorunuyorlar lan, etsinler..
küfür etmeyen erkek iticiliği gibidir. ağzımıza da karışın götverenler. size ne yapsak yaranılmıyor zaten amk.
Kendine kadinlara yakistiramadigi herşeyi yakistiran egoist zavalli erkegin iticiligiyle esdegerdir.
bir çok ülke ahlakında kadınların küfür etmesi itici gelir. kadınlar narin yaratıklardır bu yüzden onlardan öyle çirkin şeyler beklemeyiz.
bir erkeğin bir kızdan soğumasının en baş nedenlerinden biridir. kız , kadın hiçbir zaman küfür etmemelidir arkadaş. ne olursa olsun yakıştıramıyorum şahsen.
Yemin ederim başlığın altına parmak basarım. özellikle olmayan penisiyle a.q demesi vibratör mü kullanıyor sorununu akla getiriyor.
olmayan sikiyle ananı sikerim demenin itici olduğunu iddia eden beylerin düşüncesidir. çünkü kendileri ''ragıp git başımdan ananı sikerim şimdi'' dediklerinde ragıp'ın anasını sikiyorlar. laf ağızdan bir kere çıkar nasılsa.
bu aynı zamanda ateistlerin allah belanı versin demesine benzer. kalıplaşmış şeyler vardır sende olup olmaması ya da inanıp inanmaman önemli değildir.
kızınca çok pis iter.
Her küfrün içine amk yerleştirip gerçekte beceremeyenlere dert olmuştur.
sex yaparken bile küfretse sexi bırakır soğurum o derece.
başlıgı görünce başımdan geçen bir olayı anlatmak istedim.
bundan 3 yıl önce üniversiteye hazırlanırken dershanede bir kızı begeniyordum. böyle ''acaba mı flan'' diye düşünüyordum kızı. çıtı pıtı tatlı bir kızdı. o talihsiz güne kadar kız gözümde dünyanın en güzel,en kibar, en tatlı kızıydı. (braz abarttım amk dünyanın en tatlı, en güzel kızı flan degl). nyse sözlük, bir gün dershanenin terasında kahve içerken bu kızda geldi teraasın diger köşesinde sigara içmeye başladı. ( kız 1-0 geriye düştü bile sigarayı yakınca) . ama keşke sigarayı yakınca olay bitseydi. birde halka çıkardı dumandan amk. (kız 2-0 geriye düştü artk.) neyse asıl olay şurada patlak verdi. ergenin biri gelmişti o zamanlar, bu çocukla bir göz göze 10 saniye flan birbirlerine baktılar. dikkatimi çekti bunları izlemeye başladm. aralarında 5 adım flan var bunların ve konuşmaya başladılar;
kız : ne bakıyon lan? (3-0 oldu)
erkek : haha * :D (GICIK VEREREK GÜLDÜ ÇOCUK)
KIZ : bana bak! birdaha sınıfta benmle dalga geçersen olacaklara katlanırsın! (4-0)
erkek : hadi ya napacan ?
kız : ulan bu dershaneyi başına yıkarım lan göt! kimsin ulan sen??? sikerim bak seni ! hadi yiyorsa bir daha geç benmle dalga! (5-0)

böylece kız sadece 10 dakikalık tenefüste 5-0 geriye düştü benm gözümde...
Erkek müsveddelerini ilgilendirmeyen iticilik.

Amk salakları.
önce slk diyerek beni muallağa düşürmüş daha sonra ... kurusu diyerek erkek olduğunu kanıtlamış olan kızdır.
Küfür eden erkek kadar iticidir.
Zaten Kezban olan kızın küfür ederek daha da itici hale gelmesidir.
Kızlarda olmaması gereken niteliği kendinde barındırarak farklılığını ispatlamaya çalışan insan modeli.
Başlı başına kullanan her insanda görülen iticiliktir. Genelde kullandığı dile tam hakim olmayanların düşüncelerini dile getirmek için başvurduğu yöntemdir.
mide bulandırandır. tamam erkek de küfür edince itici oluyor ama kızlar kat be kat itici oluyor be. amk diyorsunda canım çok merak ediyorum ya neyle koyacaksın . lütfen kendinize gelin kız gibi davranın .
Evet küfretmek yakışmaz kadına. Çünkü kadındır usturuplu olması gerekir. Ama amcası, dayısı, kayınbabası hatta öz abisi tarafından tecavüze uğramak yakışır. Etek giydi diye tacize kapıları kendi açmıştır, kendine yakışanı yapmıştır. Daha çocukken dedesi yaşındaki adamla evlenmek yakışır, aşık olduğu adamla evlenmek istediği için töreye kurban gider. Her gün kocasından dayak yemek de kadının layığıdır, boşanma davası açtı diye ölmek de. Tecavüzcüsünü öldürdü diye en ağır cezaya çarptırılması uygun olanıdır. Sokakta kahkaha atmak hiç yakışır mı kadın kişisine? Ya hamileylen sokakta gezenlere ne demeli? Ayıptır ayıp, hiç yakışıyor mu? Ama bunları konuşmayalım çünkü daha da önemlisi küfreden kızın iticiliğidir, ataerkilliğinize zeval getirir değil mi küfreden kız?

şimdi bir kadın olarak susmadığım için özür dilemem gerekir di mi? Yakışanı odur.
dirty talking'in varlığından bihaber insan serzenişi.
tabiri caizse ana bacı kayarak , yerli yersiz "aaamuğaa goyiim" gibi erkeğin de ağzına yakışmayan şekilde küfür eden kızda bulunan iticiliktir.
katıldığım versustur. sen kızsın abi senin bi ağırlığın edebin olmalı. bazı kızlar var karşılıklı küfürleşirsin o derece böyle düet gibi.