bugün

Ne var amk?
Rahatsız etmeyin insanı durduk yere.
sövmek ayrı küfür kullanmak ayrı.

vurgu için yerinde kullanabileni severim ben.
seversen itici gelmez inan bana.
iticidir.
küfür ne AMK çok sinirlendim.
iyidir iyi.
kevaşedir. net.
itici kızdır.
kız kısmına küfür yakışmaz yakışmayacaktır.
kız kısmı rahat hazır olmalı temiz kalmalıdır.
işte böyle rahat huzurlu refah içinde yaşamalıdır.
soğutucu etkiye sahiptir bünyemde.
yerinde edilen her küfür güzeldir.
yeri geldiğinde küfretmeli,mesela yatakta. ama iki kelimesinden biri küfür olunca ne kadar ponçik olsa da sevemiyorum. ayıp eden kızdır özellikle de duru bi güzelliği varsa, çünkü masumiyetini alır küfür.
emma stone'un -> https://www.google.com.tr...I-0E#imgrc=4HRLewpbq_sLrM: ana avrat küfrettiğini düşünsene haahah.

ego yap bana hakkındır güzelsin çünkü. ama küfretme, ayıptır. üzülürüm
Tercih meselesidir.
küfür etmenin kızı erkeği olmaz. kız rahatlamak istiyorsa istediği gibi küfür edebilir. serbesttir yani. diğerlerini bilmiyorum ama bana çekici gelen kız tipidir.
Tespih çekip karı kız muhabbeti de yapan kızdır.
dünyanın en güzel kızı olsa dahi benim için öyle bie gözden düşer ki, bildiğin cansever'e dönüşür.
görsel
Son zamanlarda oldugum durumdur. Arkadaş grubum dan ötürü. Bulaşıcı hastalık gibi bisey.
Eskiden küfür eden kızları itici buluyodum artık küfür etmeyen kız kalmadı ana bacı yapmasın yeter.
iticidir.
bizde varda noluyo sanki ? hadi onlarda olmadığından yapamıyolar . bizde olduğu halde yapmıyoruz. yani bilerek yapmıyoruz yanlış anlaşılmasın. arkadaşımı götünden çatara patara alttan üstten dar büzükten fırfırlıcak kadar kafayı yemedik.
Yakışmaz.
itici ve ucuz kız modelidir, sayıları azımsanmayacak ölçüdedir.
ömrü hayatımda bir kere yaptığım eylem. onda da utancımdan yerin dibine girmiştim. gecenin yarısında haciz mahallinde masraf için arayan avukat arkadaşıma kalaylı bi küfür etmiştim ertesi günü ofiste kahkahalarla anlattı ettiğim küfrü, kırmızının her tonuna girmişimdir.
çirkinse itici, güzelse seksidir. yani olay küfürde değil.