bugün

şuanda online olup yazan varsa ve bana acil ulaşabilirse sevinirim.
çiko denen ergen ruhlu bir kardeşimizin sitesi. böyle 23- 24 yaşındaki çocukları admin yapıyorlar ben ona üzülüyorum.

1 senedir onca değişiklik yaptılar daha da yazar kaybettiler. hiçbir zaman da büyük olamayacak. anca kendisini eleştireni çaylak yapsın asdfghj.

mesaj falan da okunuyormuş binbeşyüzoniki kere patlak verdi bu olay. inş benim mesajlarımı da okumuşlardır. taktik lazım gençlere öperim. asdfghj
çok kız düşürülen bi site. haydi ergenler kötü sözlüğe. evet.
her yere bir $eyler tıkı$tırmı$ olan sözlük. insan vücudunun %75'i su ise, bu sitenin %99'u buton, %1'i entry girmek için bir alanı var. abicim sonra diyorsunuz neden üye kaybediyoruz. aga $u tasarımın boğukluğuna bakar mısın. ayrıca siyah beyaz insanın içini sıkar, asıl temanızı deği$tirin. siz de itü gibi mercedes gibisiniz siz de modern olmanın pe$inde heba olacaksınız yazık abicim.
bilen bilir, sözlükle alakası olmayan saçma sapan yer.
yüksek ihtimalle çok kısa bir süre sonra kapanacak olan sözlük...
her seferinde aklima (bkz: ktu sozluk) u goturen sozluk. ktu sozluk kadar kotusu yok amk, yook. haftada 5 entry peeh.
uludağ sözlükte bile eleştirildiği için merak etmemi sağlamış sözlük. hemen üye oluyorum.
edit: an itibariyle yazar oldum. hoşuma gitti böyle nedense içim kıpır kıpır oldu.
kaliteli olmayan sözlük, birkaç tane yazarın tekelinde yeni fikirlere kapalı bir oluşum.
seviyesi çok düşük sözlük, adminleri olsun moderatörleri olsun yazarlardan bir haberler, herkes kendi dalgasında, insan sözlükle ilgilenir ne oluyor ne bitiyor hangi yazar başlık açıyor, hangi yazar entry giriyor, moderatörlerin aklı şeyinde olan sözlük, sözlüğe yeni bir bayan yazar geldiğinde abaza mod'lar resmen saldırıyorlar, insanda edep namus olur, kötü twit denilen olayları var akıllara zarar, nerede bir keraneci ve abaza varsa kötü twitte, adamlar entry girmiyor twitter olarak kullanıyorlar sözlüğü, bildiğin inci sözlüğün değişik bir versiyonu...
sözlük değil aslında. bildiğin arkadaşlık sitesi.
-kötü twit özelliği iyi olan sözlüktür ancak son zamanlarda moderatrler bolcana ileti silmektedir.

-bana yazılan iletileri silmişler kim ne demişse artık diyorum....
3 yıla yakın burada yazarlık yaptım: sonuç, elde var sıfır... evet, o kadar yazdım, çizdim. yazarlar içinden biriyle de görüştüm, arkadaşlık edindim, o da yamuk yaptı, münasebetimi kestim. hadi arkadaşlığını geçmişim, adam gibi entry giren de az, bildiğin geyik sitesine döndürdüler sözlüğü: ilk dönemler güzeldi, nolduysa sitenin formatını değiştirip twitterımsı oldu, işte ondan sonra boka sardı. inci sözlükten farksızlaştı. am-göt-meme muhabbetinden bahsetmiyorum bile. adam akıllı şeyler yazdım, oylayan da azdı, mesaj atıp da şu şöyle değil böyle yahut güzel yazmışsın diyen de bir elin parmaklarını geçmedi. ne kadar emek versem de sonunda politikalarından dolayı kendinden soğutmuş, akabinde diğer sözlüklere tutunmaya zorlamıştır. gönül isterdi ki az kişiyle "çok" şeyler yapıyor olsaydık; ama maalesef sözlük yönetim ben dahil birçok birinci nesil yazarı kendinden soğutmayı başarmıştır. kına yakın şimdi.
bir zamanlar çok aktif yazardım buraya. sözlük gidişatının kötü olduğunu bile bile yazardım hemde. ya tutarsa bir gün, bir ucundan da biz tutalım diye. derken aylarca girmedim. bugün bir göz atayım dedim.

sonuç: olamaz, fatih ölmüş olamaz.

pek kuraklaşmış. bitmiş, yitmiş, gitmiş. ee kötü yönetim diyip sekmeyi kapattım. pek çok entryme üzüldüm.
adı gibi pek de kötü olmayan site. düzelmekte.
twitiyle meşhur olan sözlük. sözlük yazarı olarak başlayan ama sonunda twit uzmanı olarak çıkabileceğiniz gereksiz ergenin bol olduğu sözlüğümsü yer. * *
3. nesil yazarlarının bir çoğunu gün itibariyle 2013 ten sonra yazar oldukları gerekçesiyle 5 ay sonra 4. nasıl yapmış olan ve ne kadar basit ve gereksiz olduğunu bir kez daha ispatlamış olan sözlüktür. ne yazık ki bu kadar salak bir yönetime ve bukadar ergenle dolu olması zaten bunun en büyük göstergesidir. asla ve asla ekşi itü uludağ gibi sözlüklerle bir olmayandır her ne kadar olmaya çalışsa da rezilliğini ve acizliğini bir kez daha yazarlarına kanıtlamış olan sözlükümsü evet evet sözlükümsü.
küçük bir sözlüktür. günde en fazla 125 kişi onlayn olmaktadır. ancak bu durumda bile hatun düşürme olasılığı oldukça büyüktür. gene de ulu sözlüğe değişmem o ayrı *
bunlar sözlük oluşumunu kötü sözlük diye adlandırmış ama biz ona tencere-kapak olayı diyoruz. o kadar leş yazılar var ki bir süre sonra kabak tadı veriyor. ha bir de at avrat breaveheart denen mod arkadaş var. allah ondaki kompleksi kimseye vermesin.
interaktif sözlükler temmuz 2013 sıralamasında 6 sıraya düşmüş sözlük yazık sizi kınayamıyorum bile.

utkujack, at avrat breaveheart, homarcic mi bir mod daha vardı ismini hatırlayamıyorum isimleri batsın, eee ne oldu size aslanlarım, çağdaş efendi ne yapıyordur acaba şimdi, insan utanır yahu, bari şu kötü twit olayını kapatın, sözlük mü yoksa twitter mı belli değil, kendi kendilerine eğleniyor işte çocuklar.
bir hayli iddialı gibi duran sözlük.
ulan.
uludağ' a 8 entryle,
ekşi' ye 10,
itü' ye 10 entryle yazar oldum.
amına koyayım lan. 13 entrym oldu burada. ne bekliyorsunuz siz arkadaş. uzun uzun yazmamızı mı?
hey allam. sen kimsin lan.

kimsin sen.
Aslında harika bir yer idi. Şimdilerde tek bir mod yüzünden içerisinde doğru düzgün yazar kalmamıştır. Keyfi yazar uçurmaları mı dersin, kişisel takıntıları yüzünden yazar ile sözlük içerisinde inatlaşmak mı dersin hepsi mevcut. Yine de bünyesinde barındırdığı birkaç güzel insan hatrına girilen yer.
amk yerinde kendimizi nasıl sildirebiliyoruz ? çekip gitmek yasak ellam.
zihin mastürbasyonundan öteye pek gitmiyor sanırım. çok iyi bir kaç yazarı var lakin gerisi* pek iç açıcı değil.
boku yemiş sözlüktür efendim afedersiniz. şu ana kadar sadece 121 başlığa entry girilmiş. benim gibi usta bir yazarını kaybedince olacağı buydu zaar..