bugün

filmlerde dizilerde genellikle yaptığım şeydir.Ulan biriniz de sorun bunun başından ne geçti de bu böyle oldu.Bazı iyilerde haketmiyor değil.Böyle hep bir sevgi kelebeği durumundalar.Böyle cıvık cıvık herkese kendini sevdirmeye çalışıyor filan.Kötü en azından net.Hepinizden nefret ediyorum ulan diyor.Karakterli kişilik sahibi.Topaç gibi nereye çevirsen dönmüyor.Bir duruşu var.
idol (bkz: frank underwood)
Supernaturalddaki crowley'i severek gercekleştirdiğim eylem.
Avatar The Last Airbeinder deki Azula ya hasta olmaktir.
Sadece film, dizi değil gerçek hayatta da sevmek olabilir. Şahsen ted bundy en sevdiğim insanlardan biridir. Hayatı ve konusu hep ilgimi çekmiştir. Üşüyoruz ted reyis.
Tolga abi ve hugodaki cadı.
Selena daki hades gibi.
Nedeni köyüleri geneldr sevimli göstermeleri.

Ukala felan.

Ama acımasız ve esprisiz olsa o karekter tutmaz.
(bkz: ercüment çözer)
beter böcek çok hoşuma giderdi yaptığı piçlikler küçükken güldürürdü.
normal bir durum. bende voldemortu seviyordum.
aslında doğal olan bir şeydir. şimdi, hepimizin içinde bir psikopat vardır. sisteme, topluma, devlete, örgütlere, yan komşuna karşı nefret beslersin içinde. ama bunların hiç birini yapamazsın. elin oğlu istediğini kesip doğrar, sonra da afilli-süslü bir laf eder, ardından da "ben küçükken böyle olmuşdum, şöyle olmuşdum" der. sen de ağzını açıp "vay bee" dersin. çünkü, aslında kötü karakterler normaldir, kahramanlarsa, şişirilmiş bir balondur. mazlum olan kötüdür. çünkü, onu kötü olmaya zorlayan sistemin ta kendisidir. ara-sıra bizi de zorlar, ama, şükür, hala psikopat olmayı başarmış değiliz.

hangimiz bir joker olmak istemedi? kaçımız "abi, adama bak. şehrin anasını ağlattı" demedik? hangimiz darth vader olmak istemedik? ya da agent smit? sayılacak o kadar kötü karakterler vardır ki sevdiğimiz. içimizden biri. psikopat osman amca, seri katil hüseyn, tecavüzcü coşkun, yankesici ismayıl gibi.

yani kötü karakteri sevmek aslında normaldir, çünkü, her kötü karakter içimizden bir parçayı barındırır diyerek entry-me son veriyorum, efendim.

zamanın ötesinden gelen edit: ey eksileyen şahıs. neyi beğenmedin de eksiledin?
Benim yaptığımdır. Hayır efendi bir adamımdır da. Sevdiğim başlıca insanlar

(bkz: Karagül Kendal)
(bkz: Öyle bir Geçer Zaman ki Ali Kaptan)
(bkz: Kurtlar Vadisi iskender) Kötü değil bu adam
(bkz: Selena Hades)
(bkz: Nuri Alço)
(bkz: Tecavüzcü Coşkun)

Bu böyle gider eminim bir u kadar daha adam vardır da yazınca unutuyor insan
kötü karakteler daha samimi ve gerçekçi olduğu için yaptığım eylem.
Çok saçma. Yapanlarda zerre akıl yok.
(bkz: bodrum masalı dizisi uzay) *
LEYLA iLE MECNUN - ARDA .
(bkz: hadi be)
Ezel adlı dizinin überclass karakteri. Efsane oyuncu.
Joker i batman e tercih etmektir. Çünkü batman filmin sonunda kurbanı oynamıştı.
Daha renkliler.
kötü karakterlerin de bir hikayesi vardır, genelde dışlanmış veya haksızlığa uğramışlardır. aslında sevilen yine iyiliktir.
Güçlü olanı sevmektir.
(bkz: t-bag) adam gibi adam...
Prison break 5. Sezon sadece sensin be kral.
Yabancı sinemaları izlerken hissedilen bir duygudur. Çoğu zaman bu durum bilinçaltından kaynaklanır. Kötü karakteri sevmek, kişinin kötüye eğilimli olduğunu göstermez.
bazen kötü olduklarını bilmene, genel doğrularına aykırı olmalarına rağmen o karaktere bir sempati duyma durumudur.

aklıma gelenler;

smallville'den lionel luthor ve lex luthor. ikisi de ayrı karizma karakterdi dizide. zaten o diziden bu ikisini çıkart geriye pek bir şey de kalmıyordu.

bir de nip-tuck'da escobar diye bir psikopat vardı. adam bana komedi bir tip gelirdi nedense. gary numan'ın cars şarkısı da adama dizide acayip iyi giderdi.

http://www.youtube.com/watch?v=Vh8hZSXjVes