bugün

Sorumsuz utanmaz, namussuz, ırz düşmanı, komşulardır. Evin çevresinde 3 tane var bunlardan. Gece Köpeklerden biri susar öteki başlar, biri gündüz kudurur, öteki akşam coşar. Sahipleri olacak denyolar susturma zahmetine de girmez. Şikayet edersin mırın kırın eder.

Sen bahçeye, balkona koyduğun köpeğe günde bi saat gucu gucu demek için ben niye 24 saat azap çekiyorum dingil.

Hayır bide canavar gibi sesi var birinin. Kapısının önünden geçerken titriyorum.

Amma doluymuşum.

Kıssadan hisse; Siz siz olun böyle yapmayın. Çok küfür yiyosunuz.
görsel
benimdir, çünkü köpeğim boşa havlamaz genelde.
Şuan 12 yaşında, yan komşumuz genelde susturmaya çalışırdı taa ki 4-5 sene önceye kadar gecenin bir saati havlayıp durdu, susturmaya çalıştık susmadı bu sabaha kadar böyle devam etti.
Sabah uyandığımızda öğrendik ki o şikayetçi yan komşumuzun evine hırsız girmiş.

Köpekler boşa havlamaz dostlar.
Aynı komşudan bizde de var bir tane. Bizim evde 2. Kat onun evde ve arada ufak bı hava boşluğu var sadece. itoğlu it sanki benim odamda havlıyor. Camdan baksam daha bi kuduruyor. Laf edecek olsan bin bir tafra. Hayvan sevgisi olmayan adamda insan sevgiside olmaz mış da bilmem neymiş. Sen potansiyel kabahatlisin. Bir tek o it haklı bir tek.
..ötü insan tarafından ısırılası komşu.
Lan kendinize gelin. Kopek bu kopek. Dogasinda havlamak var. Kopek havlar. Kaç yasindasiniz bunu da mi biz ogreticez. insan bunu susturamaz ne yapsin agzini mi baglasin deli misiniz hepiniz ya?!?
Hangi köpeğin doğasında ev balkonunda yatmak var arkadaş? Salın sokağa o zaman.
gamsız baykuştur.

köpeğin balkonda bas bas kafa şişiriyo. bi çık da ikaz et, uyar köpeğini. kafam şişti, uyutmuyo insanları, anlasana namussuz.
gün gelecek dayak yiyecek komşudur.
işe yarıyor son ses açın susuyorlar hemen.

https://www.youtube.com/watch?v=xHAu16k8s3c
Amk çomarı en sonunda köpeği de o gavatı da pompalıyla vurcam.
nasıl sustursun ağzına mı versin aq.