bugün

az önce şahsımında arasına katılmış yazarlar evet anlatıyorum şimdi bu saatte bakkal ve market kapalı olduğundan dolayı evin 300 metre ilerisindeki 5 benzinliği sıra sıra geziyorum lakin acılı doritosu ilk ikisinde bulamadım 3. Süne Gidecekken kaldırımda uzanmış bir köpek vardı ilk başta sakindi bende bu güne kadar köpekten korkmadığım için yanında rahatça geçiyodum ben geçerken köpek hazırlanmak üzere ayağa kaltı ben selamın aleyküm der demez köpek havlayarak üstüme doğru koşmaya başladı hayatımda hiç olmadığı kadar büyük bir adrenalinle ğaaaa ananıskim diye bağırarak aşırı hızlı şekilde geriye doğru koştum benzinliğe girdim adamlar noldu arkadaşım falan diye sordum bende titrek sesimle bişey yok kardeşim eyvallah vs. Diyerek kenarda adamların bakışlarıyla beraber bekledim biraz 5 dakika sonra çok dikkat çekmiyim diye kaldırıma çıkıp yeniden koşmaya başladım sonra caddenin karşısına geçtim orada hızlı hızlı koşaryürür adımlarla giderken arkamdan siyah bir kurt köpeğinin sanırım havlama sesini duydum ve deli gibi korkarak koşmaya başladım arkama baktım köpek durmuş bana bakıyordu ibne ibne koşmaya devam ettim ama enerjim tükendi hani halısahada olur ya enerji kalmaz çökersiniz işte aynen öyle sonra kendi semtimin arasokağına girdim şükürki bir yandan yürüyorum ve yanlış olmasını bildiğim halde yere tükürüyorum sürekli tükürüğüm geliyor balgam atıyorum kendi kendime küfür ederek yolda yürüyorum işte beyler bunları yazarken bile ellerim titriyor hala şükür ki evdeyim ve bidaha erkeğim falan diyipte bu saatte sokakta yürümeyeceğim.ah ah...
(bkz: 25 köpeğin saldırısına uğramak/#26783902) çok kötüdür. aman ha.
nerenden oldun iğneyi eskiden göbekten di kaç aşı vurulucaksın toplam :D

10 - 11 yaşımda baldırım dan ısırmıştı sokak köpeği.sahipsiz olduğu için bu aşısız dır kuduz olur bu dedi bizimkiler *
istanbul sultan ahmet de bi yer var şimdi adını unuttum orada 5 mi 7 mi artık sayısını tam hatırlamıyorum göbeğim den aşı vurulmuştum.
6 yaşındayken 8-10 köpek, köyde peşime takılıp kovalamaya başladı. yakalasakar sanırım parçalayacaklardı.

Koştum ve kaçmayı başardım. O gün bu gündür iyi koşarım.
haybeye maraton koşan deparlı yazarlardır.

küçükken ben de kaçarak koşarak köpektekten kurtulunabileceğini sanırdım. 3-5 saniye içinde yakalanmazsanız demek ki o köpeğin amacı ısırmak değil. kaçtığınız için kovalanıyorsunuz. hiç kaçmayın demiyorum ama uzun uzun koşupta rezil olmayın.

görsel
GENELDE KÖPEKSEVERLER TARAFINDAN SEN NE YAPTIN DA KÖPEK SANA SALDIRDI ŞEKLiNDE BiR DE BASTIRILAN YAZARLARDIR. ÇOK SEVEN SAHiPLENSiN ALSIN EVE. HER YERE MAMA DÖKMEYE BENZEMEZ BU iŞLER. ÜSTÜNE KOŞUP HAV DEDiĞiNDE AKLIN GiDiYOR. HER MAHALLADE 5 - 10 TANE VAR SÜRÜ GiBi DOLAŞIYORLAR. BUNLARA ÇÖZÜM BULUNMALI.
185 / 89 kilo adamim tekinsiz bir kopek havlayarak pesimden kosmaya basladi ulan kosuyorum zigzag ciziyorum ceylan gibiyim gorseniz serefsiz kovaliyorsun niye havliyorsun havliyorsun niye kovaliyorsun.
uzun bir mesafe havlayarak beni kovaladi neyse ki antrenmanliyim kostum yani kopek pesimi birakti ama dedim kosarak koseyi doneyim bok da cikabilir guvenmiyorum da.
Kedi saldırısı kadar hazırlıksız yakalamaz. 4 bir yandan bıçak gibi gelen uçan seri pençeler yerine, köpek saldırısını tercih ederim heralde.
Mardinin bir köyünün mezrasına aşı kampanyası icin gitmistik. Açık alanda birseyler atıstırıyorduk ayakta. 15 kadar köpek uzaktan havlayarak bize koşmaya basladı, ben salavat getirmeye başlayınca köylüler yere çömelmemizi söyledi, aha sıctığımızın resmi dedim. Ama köpekler önce durdu, sonra geri dağılıp gittiler. Bu da böyle bir anımdır.