kanal 1'de volkan konak'in sundugu programin ismi. bol turkulu guzel bir program.
(bkz: volkan konak)
volkan konak'ın yavaş yavaş sunuculuğu öğrendiği program olmuştur. gayet güzel karadeniz türkülerinden farklı türkülerimiz de çalınıp söylenmektedir. türkü dinleyen kişiler için hoş ve sıkıcı olmayan program olacaktır.
volkan konak'ın kendinden geçtiği programdır.
volkan konak hep kadınım desin biz de kendimizden geçelim denilesi program..
* * * *
programını, sahibi olduğu şimal bar da canlı olarak gerçekleştirmektedir.
her pazartesi 20:30'da kanal 1'de kahkahalar attıran, hüzünlendiren, sıcacık bir program. tekrarı perşembe günleri 22:40'ta. o kadar şarkı, türkü ve şiirden sonra fıkralar, anılar veya o anlık esprilerle bir güzel moral depoluyor ve bir dahakini sabırsızlıkla bekliyor insan. bir erkeğin * başka bir erkeğe * * "aşkım" demesi belki de sadece burada tuhaf gelmez kulağa * programdaki orkestra da şahane doğrusu. neşe bulaşıcı bir şey galiba *
şuan erkan oğur ve ismail hakkıyı konuk etmiş programdır.
bugunkü programında erkan oğur ve ismail hakkı demircioğlu'nu konuk edip bizi mesettmiş programdır. kahretsin ki tv kartım yok ki kaydedeyim inşallah youtube'da bulabiliriz.
18 ekimden itibaren persembe gunleri 21.30 da yayınlanacak program.*
an itibariyle konugu deniz sekidir.
yayından kaldırılımış olan programdır. şu sıralarda volkan konak başka bir kanalla görüşme halindeymiş. umarım en kısa zamanda dogru gün ve saatte yayınlanmak şartıyla geri döner.
şu an show tv de başlamış olan program.
show tv'nin doğru düzgün bir adama da (bkz: volkan konak) program yaptırabildiğinin nişanesi olan program.

uzun soluklu olmasını dileriz; zira aylar sonra ilk defa tv karşısına oturduk sayesinde..
yeni kanalında gayet güzel başlangıç yapmış olan programdır. volkan konak şarkıya türküye doyurmuştur ilk programda, çokta güzel olmuştur.
bu gece edip akbayram'ı konuk edecek olan program. hani hiç de fena olmaz volkan konak & edip akbayram hasretinle yandı gönlüm düeti.
an itibariyle show tv'de baslamıs program, hiç bir müzik programı bu kadar güzel olmadı; konuk edip akbayram. izleyin efendim. izleyin...
yenigün e belalım ve hüsnü şenlendirici'nin klarneti eşliğinde giren programdır.
geçen hafta cengiz kurtoğlunun katılımı ile beni kendimden geçiren program.
şövalye, prens, vs takma adı olan kişi.
maçka'dan yamuk adam çıkmayacağının son örneğidir volkan konak. adam gibi adamdır. candır. * *
istendiği zaman televizyonda güzel programlar da yapılabileceğini göstergesidir.
Program sırasında sucuk gibi terleyip, durmadan gömlek değiştiren, karadeniz insanı Volkan Konak'ın emek harcadığını açıkça gördüğümüz televizyon programı.
produksiyondan beyaz leblebi ile "su" isteyerek bu gecenin formatını özetlemiş olan ayaklı program, efkar makinesi.
akabinde babamın da, -bana ordan bi duble hazırlasana, diyerek programın kitleye ne derece ulaştığını göstermiş oldu.
bu geceki konuğu hüsnü şenlendirici ile beraber efkarımıza tavan yaptırmaktadır her cuma olduğu gibi.masamızı kurduk,efkarımızı yaptık afiyet olsun bize.