bugün

yüzde 1 ini tenzih ediyorum yüzde 99 kaveşadir bu kızların. anası babası okula diye gönderir bu zillileri, onlarda merdiven üstü değilde merdiven altındaki bu tenha yerlere giderler. bi ara bende gittim buraya. ( 3 - 4 sene önce )zehra teyze diye bi komşunun kızına bakmaya girdim. okuldan zarf gelmiş ( devamsızlık kağıdı ) rica etti, bul araştır napıyor bu kız dedi. bende duydum bi cafeye takılıyormuş. o mekana girerken gördüm bunu. bende peşinden indim cehenneme doğru, cehenneme diyorum çünkü kapıyı açtığımda görülen manzara içler acısı abi.

sanki hıdırellez bayramı, kamyon lastiği yakıyorlar sanki, böyle sigara dumanı görmedim hayatımda. hani camiye veya kiliseye girerken yapılan istem dışı hareket gibi kafayı yukarlara kaldırdım bakıyorum, bakıyorum ama görkemine falan değil. havalandırma arıyorum reis. görsem açsanıza lan diye bağıracam. göremedim tabi. gaz maskesi yok mu diye bağırmaya yeltendim, sus dedim kendime, şimdi sikerler diye vazgeçtim. abartmıyorum hacı, kör kör elimle yoklaya yoklaya sağa sola çarpıp ortalara kadar geldim. gözüm biraz alıştı ortama, artık hafifte olsa, sisli de olsa görmeye başladım manzarayı; dur lan o manzaranın resmini çizeyim size;

böyle güzel 3 lü koltuklar, pufidik minderler, rahat yiyişmek için bölünen masalar, masanın üzerinde cam sehpa, camın altında da selpaklara yazılmış aşk şiirleri,
kızın kafası oğlanın göğsünde, oğlanın eli kızın göğsünde, benim elim sikimde çok acayip bi durum. bunlar hiç hoş şeyler deyil yani.

utandım kendimden zira çocuğun sıvazladığı göğüs, bizim zehra teyzenin kızının göğüsleriymiş. kız beni görür görmez çocuğun elini; başım ağrıyor diye vermeyen, kocasının kurlarına eliyle engelleyen 10 senelik evli karı gibi tuttu attı yan tarafa. ulan ben yermiyim ? yemem. hemen bağırdım buna;

+ napıyon kız burda.
- şey kukla abi ders çalışıyoruz.
+ lan şu dumana bak. ben sizi zor görüyorum. siz yazıları nasıl görüyonuz.
- nolur bizimkilere söyleme.
+ ders çalıştığını mı?
- tamam abi ya. utandım ya. offf yaaa.
+ öhüüü öhü çık senle dışarda konuşalım. pastaneye falan gidelim. yürü.

dikkat ederseniz diyologta artı ve eksi işaretlerin dışında bi işaret yok. ayıkın olayı çocuk hödeleğin teki yani. baya bi tırstı benden. ulan nasıl böyle tikymidir sikiymidir çocuklarla çıkarlar oldum olası çözemedim ya, neyse,

aldım ben komşu kızını oturduk pastaneye iki nasihat verip ayrıldım kızdan. sonra arada bi takip ettim bunu, sonuçta mahellemizin kızı bu yaşta hoplatılmasına gönlüm razı olmaz.

düzeldi mi ? meçhul.

zira çok çakal kız. ve o zamanlar her yerde böyle mağra vardı.
şimdi nasıl bu mekanlar bilmiyorum. inşallah azalarak bitmiştir...
seni kim takip edicek... dedirten konu.
Kendilerine yazık etmekteler. O östrojen hormonunun etkisi geçtikten sonra kafalarını çok duvarlara vuracaklar ama iş işten geçmiş olacak. Öyle ortamları anında ihbar etmek lazım...